reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
O kurde, to muszę nadrobić o co chodzilo
Wstawila zdjecie z usg i kilka dziewczyn naskoczylo na nia ze na pewno dziecko nie ma tylu cm co podala... Ze ona sie nie zna itd... Próbowała tlumaczyc ze lekarz wie co jej mowi ale nikt jej nie sluchal :(

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Wstawila zdjecie z usg i kilka dziewczyn naskoczylo na nia ze na pewno dziecko nie ma tylu cm co podala... Ze ona sie nie zna itd... Próbowała tlumaczyc ze lekarz wie co jej mowi ale nikt jej nie sluchal :(

oar8s65gmlqg37sx.png

Z tego co pamiętam nikt nie zarzucał jej że się nie zna. Pech chciał , że skala na zdjęciu miała tyle co jej Dzieciątko i wiele z nas myślało, że odczytuje skalę.
Wszystko zostało wyjaśnione, ale jak widać niesmak pozostał.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Wczoraj wylądowałam na IP na ciśnienie mi spadło w pracy sprawdzili mi ciśnienie, cukier, mocz, posłuchałam serduszka [emoji3] maluszek fikał na koniec pobrali krew żeby sprawdzić poziom żelaza i poszłam do domu Czuję się już ok ale zapobiegawczo zostałam dzisiaj w domu <br /><br />//www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk33cmn0pxc.png

//www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk33cmn0pxc.png
 
Dlaczego bedziesz mieć cc?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam wskazanie do cc przy pierwszym i drugim porodzie. Teraz juz nawet nie bardzo mam wybór, wiec bedzie trzecia cesarka.

Hej zielinka mi odpisala ze nie chce juz byc na forum.

oar8s65gmlqg37sx.png

A wiesz dlaczego? Coś sie stało? Bo ja chyba nie w temacie......

Co do Wroniastej to pisała że ma remont i ja mocno mam nadzieje ze dlatego nie pisze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wczoraj wylądowałam na IP na ciśnienie mi spadło w pracy sprawdzili mi ciśnienie, cukier, mocz, posłuchałam serduszka [emoji3] maluszek fikał na koniec pobrali krew żeby sprawdzić poziom żelaza i poszłam do domu Czuję się już ok ale zapobiegawczo zostałam dzisiaj w domu <br /><br />//www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk33cmn0pxc.png

//www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk33cmn0pxc.png
O kurcze. Z tym ciśnieniem to ostatnio jakąś masakra!

Ja postępowania Zielinki juz komentować nie będę. Moim zdaniem to nie był powód do focha i na tym zakończę.

 
Do góry