reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A co się stało z Wroniastą? Była taka dziewczyna :)
Kempu = Wroniasta ????? :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Ja jeszcze niestety nie czuje wyraznych ruchow. Rzadko kiedy czuje lekkie bulgotanie, ale nie martwie sie bo w 1 ciazy tez poczulam dopiero po 20 tyg takie wyrazne. Serducho bije, to na razie najwazniejsze :)

Co do uswiadamiania dzieci- w tej sytuacji ciesze sie ze moj syn ma dopiero 15 miesiecy i nie umie jeszcze nawet za duzo mowic, przynajmniej nie pyta [emoji23]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam to "szczescie" że będę mieć cc. Łatwo wtedy wytłumaczyć jak dziecko wychodzi.
Ja nie ukrywałam że po zaszyciu blizna boli- pokazywałam ją i tłumaczyłam, że sie goi i że teraz nie mogę podnosić ciężkich rzeczy, skakać na trampolinie i syn nie moze skakać po mnie. Nie musisz opowiadać ze szczegółami o bólu i wysiłku ale dobrze coś o tym wspomnieć, bo jak wrócisz do domu to będziesz potrzebować czasu na regeneracje.



Ja hymnie mówiła o siusianu [emoji12] po pierwsze to kłamstwo a po drugie to jakoś mogłoby przestraszyć dziecko. Juz słyszę te tysiąc pytań, a co hak nie zauważysz w nocy ze wysikalas dzidziusia? Co jak wpadnie głęboko dł ubikacji? Itd.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dlaczego bedziesz mieć cc?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień Dobry ! Wyprawiłam swojego M do pracy i już nie śpię :( Od wczoraj boli mnie głowa i gardło , chyba coś mnie atakuje. Dziewczynki czy witaminę C , rutinoskorbin wolno nam brać w ciąży? Dobrze,że jestem na L4 przynajmniej to wyleżę .
 
Dzien dobry:) nie moge za Wami nadążyc a z pisaniem to juz w ogole... Ale mam nadzieje ze niedlugo to sie zmieni bo na zwolnieniu czlowiek w koncu znajdzie czas dla siebie. Kochane mam pytanko do tych ktore chodza na basen. Uzywacie jakis tamponow czy cos w celu unikniecia i infekcji bo chce zaczac chodzic???

 
Dzień Dobry ! Wyprawiłam swojego M do pracy i już nie śpię :( Od wczoraj boli mnie głowa i gardło , chyba coś mnie atakuje. Dziewczynki czy witaminę C , rutinoskorbin wolno nam brać w ciąży? Dobrze,że jestem na L4 przynajmniej to wyleżę .
Ja tez juz dawno nie spie . Synek wstał o przed 6 wyspany. [emoji23]
Ja też się słabo czuje , cała noc nie spalam boli mnie staw kolanowy , biodrowy i pochwina. Ból powoli staje się nie do zniesienia . Mam nadzieję , że mi puści bo zwariuje.
Ostatnio byłam chora i to już naprawdę antybiotyk mi groził. Robiłam inhalacje z soli fizjologicznej. I moja mama robiła w lato sok z bzu . Popytaj czy ktoś od ciebie ma może mama itp. Powiem Ci, że nie wierzyłam w takie rzeczy ale ten sok działa cuda. I napewno ma więcej witaminek i to lepiej przyswajalnych niż te sklepowe. A na gardło to już bodajże możemy tantum verde o ile się nie mylę. Ale to już w aptece trzeba pytać [emoji4]
 
reklama
Do góry