reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dzien dobry:) nie moge za Wami nadążyc a z pisaniem to juz w ogole... Ale mam nadzieje ze niedlugo to sie zmieni bo na zwolnieniu czlowiek w koncu znajdzie czas dla siebie. Kochane mam pytanko do tych ktore chodza na basen. Uzywacie jakis tamponow czy cos w celu unikniecia i infekcji bo chce zaczac chodzic???

Ja chodziłam i miałam sobie lactovaginal aplikować później ale to i tak nie pomogło w zapobieganiu infekcji[emoji36]

 
Ja to się jednak cieszę, ze mój "już zaraz" 7-latek jak o coś pyta to chce wszystko wiedzieć dokładnie co i jak. wie czym jest seks, wie, ze oprócz przyjemności służy on do posiadania dzieci. jak się dowiedział, ze będzie miał rodzeństwo to sam chciał zobaczyć poród- po obejrzeniu nie krzyczał, ze krew, ze brudno, ze genitalia tylko autentycznie był wzruszony. wie, ze będzie mnie bolało tak samo jak wtedy gdy Jego rodzilam... wszystkie takie rzeczy przyjmuje jako coś co po prostu się dzieje i jest częścią życia.
Tak samo jak wie, ze ludzi po śmierci się pali lub Zakopuje w całości ich ciała.
Dobrze; ze nie muszę jakiś bajek wymyślać lub obchodzić tematu tak żeby za dużo nie powiedziec
 
Ostatnia edycja:
Ja tez juz dawno nie spie . Synek wstał o przed 6 wyspany. [emoji23]
Ja też się słabo czuje , cała noc nie spalam boli mnie staw kolanowy , biodrowy i pochwina. Ból powoli staje się nie do zniesienia . Mam nadzieję , że mi puści bo zwariuje.
Ostatnio byłam chora i to już naprawdę antybiotyk mi groził. Robiłam inhalacje z soli fizjologicznej. I moja mama robiła w lato sok z bzu . Popytaj czy ktoś od ciebie ma może mama itp. Powiem Ci, że nie wierzyłam w takie rzeczy ale ten sok działa cuda. I napewno ma więcej witaminek i to lepiej przyswajalnych niż te sklepowe. A na gardło to już bodajże możemy tantum verde o ile się nie mylę. Ale to już w aptece trzeba pytać [emoji4]

Wiesz ja mam swojej własnej roboty soczki zrobione z maliny ,jeżyny i truskawki. Najbardziej mi smakuje jednak malinowy. Już od dłuższego czasu pije herbatki z soczkiem i cytrynką ,pychaa :) Mam nadzieję,że i w tym roku jakieś zapasy uda mi się porobić, fajna sprawa . A owoce mam właśnie z działki teściowej, więc tym bardziej trzeba korzystać .

Biedronka można witaminę C

Super bardzo Ci dziękuję za odpowiedź:) Liczę ,że szybko mi przejdzie i mnie nie rozłoży bardziej.

Dziś robię sobię totalny dzień leżoszki, łóżeczko, herbatka i Ostry Dyżur uwielbiam ten serial:D
 
Dzien dobry:) nie moge za Wami nadążyc a z pisaniem to juz w ogole... Ale mam nadzieje ze niedlugo to sie zmieni bo na zwolnieniu czlowiek w koncu znajdzie czas dla siebie. Kochane mam pytanko do tych ktore chodza na basen. Uzywacie jakis tamponow czy cos w celu unikniecia i infekcji bo chce zaczac chodzic???

Cześć ja pytałam swojego lekarza czy mam coś aplikować jak chodzę na basen ale powiedział że nie ma takiej potrzeby. Z drugiej strony ja nie mam skolonnosci do łapania infekcji.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
reklama
Do góry