reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny gdzie wy czujecie ruchy? Ja zaczęłam 20 tc i często czuje ruchy bardzo nisko pod brzuchem i trochę się martwię czy to nie za nisko. Czuję też wyżej ale jednak najmocniej tak nisko.
U mnie też 20 i tez czuje niziutko. Dzisiaj u znajomych posiedzialam i czułam malucha przez prawie dwie godziny non stop[emoji7]


Ja mam poduche C nie mam pojęcia ile kosztowała bo w prezencie dostałam ale jeat rewelacyjna. Pozniej przyda się do karmienia napewno
Aktualizacja tabeli:
cc513d4922769eaa5fbf49de0a2f6343.jpg


Informacje uaktualniam na podstawie wątku Wizyty i badania... oraz wiadomości prywatnych.

Póki co idziemy zgodnie z demografią.
10 dziewczynek i 9 chłopców.


oar8pg4n1kii9v0d.png
Ja mam nadzieje napisać ci w czwartek juz coś konkretnego[emoji16]
Ja bym chciała wrócić brakuje mi pracy. Ale musieli mnie zastąpić bo nie dawali rady wiec mam wolne nawet jak bym nie chciała. Dziewczyna jest na 2 lata szef powiedział ze jak będę chciała wrócić wcześniej to będzie dla mnie praca ale on z doświadczenia wie ze tak szybko się nie wraca .

Dziewczyny czy ja jestem ślepa czy Zielinka się nie odzywa ostatnio


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Faktycznie zielinka się nie odzywa. Mam nadzieje ze nic złego się nie stało.

 
reklama
Ja mam to "szczescie" że będę mieć cc. Łatwo wtedy wytłumaczyć jak dziecko wychodzi.
Ja nie ukrywałam że po zaszyciu blizna boli- pokazywałam ją i tłumaczyłam, że sie goi i że teraz nie mogę podnosić ciężkich rzeczy, skakać na trampolinie i syn nie moze skakać po mnie. Nie musisz opowiadać ze szczegółami o bólu i wysiłku ale dobrze coś o tym wspomnieć, bo jak wrócisz do domu to będziesz potrzebować czasu na regeneracje.



Ja hymnie mówiła o siusianu [emoji12] po pierwsze to kłamstwo a po drugie to jakoś mogłoby przestraszyć dziecko. Juz słyszę te tysiąc pytań, a co hak nie zauważysz w nocy ze wysikalas dzidziusia? Co jak wpadnie głęboko dł ubikacji? Itd.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zależy kto co chce powiedzieć dziecku. Ja swojej młodej mniej więcej w wieku 4lat mówiłam że dziewczynki mają specjalna dziurkę przez którą wychodzi dzidzia. Na szczęście o więcej szczegółów nie pytała.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym chciała wrócić brakuje mi pracy. Ale musieli mnie zastąpić bo nie dawali rady wiec mam wolne nawet jak bym nie chciała. Dziewczyna jest na 2 lata szef powiedział ze jak będę chciała wrócić wcześniej to będzie dla mnie praca ale on z doświadczenia wie ze tak szybko się nie wraca .

Dziewczyny czy ja jestem ślepa czy Zielinka się nie odzywa ostatnio


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ale jest aktywna na insta i na snapie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja bym nie powiedziała małemu dziecku prawdy, żeby nie chodziło i nie mówiło , że siostra wyślizgnie się przez cipke. Powiedziałabym, że dzidziuś jest mały i sam wyjdzie dołem brzuszka a jeśli nie będzie chciał to wtedy dr zrobi dziurkę w brzuchu i dziecko wyjmnie.

A na pytanie skąd się biorą dzieci odpowiedziałam, że z miłości między mężczyzną a kobietą.

w57vxzkr0voyai9q.png
 
reklama
Hej...widze ze powazny temat leci.... Moj synio bardzo lubi krecika i obejrzal kiefys odcinek gdzie mam kroliczkowa rodzila..przyjal to za cos normalnego i tylko pyta mnie kiefy dzidzius bedzie na tyle duzy ze urodzi sie pupa w szpitaliku u pana doktora...




c55f3e3kq403a9og.png
 
Do góry