reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja probowalam z jedzeniem slodkiego,ale moje dziecko jakies wybredne chyba, nie reaguje na slodkie.
Moje też na słodkich nie reaguje. Ja jem normalne jedzenie :)

w57vxzkr0voyai9q.png
 
reklama
Hm mnie od dwóch dni pobolewa dół brzucha nie jakoś mocno i też nie cały tylko dosłownie tak jak by sam spód macicy do tego pachwiny więc dobrze Zając że o to pytałaś to myślę że to przez rozciąganie i będę trochę spokojnieksza [emoji4]

w4sqskjo66g0v3bl.png
 
moja dzidzia kopie mnie już codziennie , wieczorem i w dzień .Uczucie niesamowite ale jak tak kopnie znienacka to zawsze za pierwszym kopnięciem podskakuje , kolejne kopniaki i taki banan na twarzy :D
 
A dziewczyny mam pytanie jak spicie? Bo czytałam że podobno nie powinno się na plecach i prawym boku bo się też żyły naciska i można niedotlenic siebie i dziecka bo macica jest coraz cięższa. Ja oczywiście na plecach lubię najbardziej a jak się tylko na lewym boku to czuję plecy chociaż mam tą poduszkę do spania

w4sqskjo66g0v3bl.png
 
A dziewczyny mam pytanie jak spicie? Bo czytałam że podobno nie powinno się na plecach i prawym boku bo się też żyły naciska i można niedotlenic siebie i dziecka bo macica jest coraz cięższa. Ja oczywiście na plecach lubię najbardziej a jak się tylko na lewym boku to czuję plecy chociaż mam tą poduszkę do spania

w4sqskjo66g0v3bl.png
To raczej zasada do takich ostatnich tygodni gdy brzuchol jest ogromny i ciezki..[emoji4]

 
Natalia ja spie jak mi wygodnie. Na prawym boku, na lewym, na plecach i tak jakby na pol boku pol brzuchu. Ma byc tobie wygodnie.

Mnie dziwnie dol brzuchu twardnieje, od pepka w dol taki twardy sie robi :/



 
reklama
Do góry