reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzwoniłam do szkoły rodzenia,ale babka do mnie,że mam jeszcze czas i najlepiej jak bym się zapisała na kurs kwietniowo-majowy o_O
 
reklama
Też uważam że to trochę przesada dlatego pytałam co o tym sądzicie ja po próbie spania na lewym boku wykonczylam tylko moje plecy [emoji16]

w4sqskjo66g0v3bl.png
 
Dzwoniłam do szkoły rodzenia,ale babka do mnie,że mam jeszcze czas i najlepiej jak bym się zapisała na kurs kwietniowo-majowy o_O
Ja juz musiałam się zapisać bo były na kwiecień zajęcia wolne. Maj dla mnie to już trochę za późno bo nie wiem czy dalabym rade sama jeździć. W kwietniu może nie będę jeszvze taka wielka.
Oby się pokazała płeć bo jak nie to zagroziłam dziesięciu że kupię wszystkie różowe ciuszki i jak będzie chłopak to jego wina będzie;) więc niech słucha matki ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
Oj dobrze cie rozumiem! Niech się pokazuje i u mnie a nie mamie dupe wypina[emoji16]

 
Hej Dziewczyny!:)

Dlugo sie nie odzywalam ale bylam z mezem i znajomymi na wyjezdzie w gorach:) dopasly nas straaaaaaszns mrozy, ale bylo super! I caly cZas Was czytalam wiec jestem na biezaco.

Ciesze sie ze u wiekszosci wszystko w porzadku:)

Mnie wczoraj troche pobolewal brzuch i kuł jakby lewy jajnik, wiec super ze Zajac zapytalas o to lekarza, to mnie troche uspokoilo:)
W ogole dobrze ze mam spokojnego i racjonalnie myslacego meza bo ze mnie straszna panikara!!!
Ja juz codziennie czuje ruchy, ale to raczej bulgotanie/rybka niz kopniecia.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie straszcie mnie, że mogę w środę jeszcze nie poznać płci [emoji12]
Na genetycznym bobas kręcił się jak w pralce, mam nadzieję, że teraz grzecznie rozłoży nóżki jak starszy brat w swoim czasie hahaha


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Ale smarujecie! Kilka dni nieobecności i tona nadrabiania [emoji4] dałam radę!

Pisałyście o pasach bezpieczeństwa - ja pożyczyłam od koleżanki adapter, zapinam go na dłuższe trasy. Moja kuzynka straciła dziecko w wypadku i wolę nie ryzykować. Ale ciężko się ten sprzęt zapina i w sukience jest niewygodnie, wiec po mieście jeżdżę w zwykłych pasach. A jak brzuch urośnie to zobaczymy.

Mieszkanie z teściami - nigdy w życiu! Moja teściowa jest naprawdę kochaną wdową, mieszka sama i całą górę domu ma pustą. Ale przed ślubem ustaliliśmy że mieszkamy sami i teraz wynajmujemy. Nie wyobrażam sobie mieć w domu drugiej gospodyni i to jeszcze obcej kobiety! Z własnymi rodzicami też bym nie mogła.

Poszliśmy w zeszłym tyg do kina - tak a propo łez [emoji39] Film "ukryte piękno" jest mega dobry, ale bez chusteczek nie przejdzie.

Moja położna poleca do kąpieli noworodka łyżeczkę oleju kokosowego dodaną do wody i żadnych kremów potem. Super nawilża i jest naturalny! Na pewno spróbuję.

Idę zaraz odebrać wyniki, jutro wieczorem wizyta [emoji16] chcę już poznać płeć!!! Nie czuję jeszcze ruchów, a to już 18 tydz. Za nami spokojny sylwester, teraz w sobotę wesele i mega się już stresuję czy wszystko jest na pewno dobrze... niby nic mnie nie boli, ale martwię się czy trochę tańcząc na pewno nie zaszkodziłam. No schiza [emoji38]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Do góry