reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Też masz włosy na brzuchu ??? Jezuuuu jak dobrze myślałam że tylko mi nagle tak urosły! [emoji12] co prawda ja mam białe jasne nie widoczne dla obcych oczu ale jak spojrzę w łazience a tu taki sterczacy meszek.

p19u9jcg81ehxczt.png


Haha ja to samo
 
reklama
Też masz włosy na brzuchu ??? Jezuuuu jak dobrze myślałam że tylko mi nagle tak urosły! [emoji12] co prawda ja mam białe jasne nie widoczne dla obcych oczu ale jak spojrzę w łazience a tu taki sterczacy meszek.

p19u9jcg81ehxczt.png
No tragedia a ja mam z natury bardzo ciemne i aż córka się mnie raz zapytała dlaczego mi włosy rosną na brzuchu, powiedziałam że to przez dzidzie [emoji23] zastanawiam się czy nie wziąć maszynki do golenia głowy i ich nie przyciąć [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tragedia a ja mam z natury bardzo ciemne i aż córka się mnie raz zapytała dlaczego mi włosy rosną na brzuchu, powiedziałam że to przez dzidzie [emoji23] zastanawiam się czy nie wziąć maszynki do golenia głowy i ich nie przyciąć [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
O nieeee będą twarde i kujace[emoji12] może spróbuj peseta?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Majka ja bym pojechała penseta, zawsze trochę przerzedzisz jak nie dasz rady wszystkiego.
Ja nogi depilatorem robię, a resztę penseta i na dole czesciowo maszynka, ale wolę część penseta zrobić bo po maszynce wrastaja i boli gorzej jak wyrywanie :/

Dziewczyny które mają detektor, jakiej macie firmy? Zastanawiam się nad Angel Sounds nie wiem czy dobry.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Do góry