reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kurcze te kremy są do dooopy i chyba szkodzą. A może nozyczkami przykrucić... A teraz coś dla ludzi o mocnych nerwach, tadam [emoji23]
1483777153-aaaaaa.jpeg


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Atak peseta!
Hmmm no to chyba zostaje Ci krem... albo depilator [emoji33]

p19u9jcg81ehxczt.png


p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Majka ja bym pojechała penseta, zawsze trochę przerzedzisz jak nie dasz rady wszystkiego.
Ja nogi depilatorem robię, a resztę penseta i na dole czesciowo maszynka, ale wolę część penseta zrobić bo po maszynce wrastaja i boli gorzej jak wyrywanie :/

Dziewczyny które mają detektor, jakiej macie firmy? Zastanawiam się nad Angel Sounds nie wiem czy dobry.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Ja mam formy Jumper jpd100a i też jest super. Ma wyświetlacz z wartością tętna, jest prosty w obsłudze. :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane mam do was pytanie.
Byłam u ginekologa wczoraj. Dwa lata temu miałam robiona konizacje szyjki macicy ( jest to wycięcie kawałka szyjki ) poruszyłam temat z lekarzem czy ciąża będzie przebiegać normalnie i jak z porodem. Słyszałam , że często po konizacji robią cesarki bo szyjka może peknąc albo się nie rozwierac itp. Wiem napewno , że tym razem chce cc już rodziłam siłami natury . Teraz się nie odwaze. Poprostu boje się o siebie i o dziecko , bo znając swoje szczęście będę rodzic parę h po czym brak postępu i nagle cc. Boje się o maleństwo. Wiem , że jeszcze dużo czasu , ale chciałam was zapytać od jakiego lekarza mogę wziąść zaświadczenie do cc ? Mój ginekolog każe mi rodzic i w ostateczności cc ja nie mam zamiaru. Nie mam wady wzroku , jedynie mam z kręgosłupem problemy. Ale nie ,,udokumentowane,,.
Zalatwialyscie sobie takie zaświadczenia może ?

A miałaś juz cc? Bo jeśli miałaś możesz odmówić porodu naturalnego.

Jeśli nie poszukaj ba forach, wsród opini znajomych lekarza który jest "pro-cc". Sama piszesz że wielu lekarzy w takim przypadku nie zaleca SN.
Moja siostra miała bardzo ciezki pierwszy poród- 22 godz, oxy, brak postępu a potem mała nie mogła wpasować sie w kanał, dodatkowo miała ponad 4 kg. Zakończyło sie cc
Z drugim dzieckiem nie wyobrażała sobie SN, ale jej lekarz nie widział problemu i powiedział ze nie wyrazi opini o cc. Siostra planowała prywatna cesarkę (nie chciała dawać w łapę) i przypadkowo na usg w III trym trafiła na lekarza, który jak usłyszał jej historie i zobaczył ze dziecko duże, a lekarz każe rodzic naturalnie złapał sie za głowę. Okazało sie ze pracuje w szpitalu który rozważała do porodu (przed podjęciem decyzji i prywatnym cc), kazał jej przyjść do poradni pod koniec ciąży, zbadali ja, ocenili wagę dziecka i miała planowe ciecie na NFZ.
Wiec widzisz, niektórzy lekarze na siłę każą rodzić naturalnie, a sa tacy którzy wolą nie ryzykować i zalecają cesarki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny , wczoraj moja dzidzia kochana wyrolowała tatę w piękny sposób :) Leżę sobie wieczorem i czuje jak się rusza więc położyłam rękę i takie kuksańce mi dawał /a , wołam tatę ,ten przybiegł położył rękę i cisza , czekał chyba z 10 min i nic .Wyszedł z pokoju i ledwo drzwi się zamknęły dzidzia znowu bum bum po brzuszku :p
 
No tragedia a ja mam z natury bardzo ciemne i aż córka się mnie raz zapytała dlaczego mi włosy rosną na brzuchu, powiedziałam że to przez dzidzie [emoji23] zastanawiam się czy nie wziąć maszynki do golenia głowy i ich nie przyciąć [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
To od zmian chormonalnych..ja mam takir od hmm 16r.z..jak zaczniecie golic urosna cirmniejsze i grubsze..polecam woskiem lub depilatorem bo wtedy nie beda "sie zasilac" przycinaniem

 
reklama
Do góry