reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wróciliśmy z kina, byliśmy że znajomymi. Of kors się poplakalam ;) Korzystamy z ostatnich miesięcy luzu ;) później już trzeba będzie babcie prosić;)
Jutro jadę do rodziców:) intensywny weekend :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Spokojnie. I mnie brak ruchów to cisza przed burzą. Jakiś czas kompletnie nic nie czułam (max 2-3 dni) a później rano albo wieczorem porządne kopniaki. Teraz już codziennie mały daje znać, dziś rano nawet próbowałam nagrać filmik jak brzuch skacze ale oczywiście jak wzięłam telefon do ręki to przestał fikac :)

Dziewczyny czy któraś ma za sobą wycięcie migdała trzeciego i zmniejszenie dwóch bocznych u dzieci? Potrzebuje kopniaka bo w poniedziałek nas to czeka u Nikoli i zaczynam sie za bardzo stresować :(

Moj wtedy 2,5 latek mial usuwany 3 migdal ale bez podcinania bocznych...po zabiegu byl troche nieswoj bo to przeciez narkoza ale szybko wrocil do sil i do jedzenia...poczatkowo bardziej papkowate ale to chyba z 1 dzien potem jadl normalnie...wiem ze przy podcieciu jeszcze bocznych diete trzyma sie dluzej i podobno ciut bardziej bolesne dla dziecka....mlody moj super zniosl zabieg, zero powiklan, zero goraczki...

c55f3e3kq403a9og.png
 
Ja używam wosku do wąsika ale zastanawiam się czy nie przelecieć delikatnie brzucha czymś bo mi takie wlochy urosły... [emoji23]
Co do ruchów ja też miałam prawie tydzień ciszy, nawet mąż rozważał kupno detektora ale same święta akurat były teraz pyta codziennie czy kopie. Przedwczoraj wieczorem już normalnie impreza w brzuchu była a teraz dalej delikatne ruchy dokładnie czuje jak bardzo daleko są, nic dziwnego że mąż ręką nic nie czuje.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja używam wosku do wąsika ale zastanawiam się czy nie przelecieć delikatnie brzucha czymś bo mi takie wlochy urosły... [emoji23]
Co do ruchów ja też miałam prawie tydzień ciszy, nawet mąż rozważał kupno detektora ale same święta akurat były teraz pyta codziennie czy kopie. Przedwczoraj wieczorem już normalnie impreza w brzuchu była a teraz dalej delikatne ruchy dokładnie czuje jak bardzo daleko są, nic dziwnego że mąż ręką nic nie czuje.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Też masz włosy na brzuchu ??? Jezuuuu jak dobrze myślałam że tylko mi nagle tak urosły! [emoji12] co prawda ja mam białe jasne nie widoczne dla obcych oczu ale jak spojrzę w łazience a tu taki sterczacy meszek.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry