reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kochane mam do was pytanie.
Byłam u ginekologa wczoraj. Dwa lata temu miałam robiona konizacje szyjki macicy ( jest to wycięcie kawałka szyjki ) poruszyłam temat z lekarzem czy ciąża będzie przebiegać normalnie i jak z porodem. Słyszałam , że często po konizacji robią cesarki bo szyjka może peknąc albo się nie rozwierac itp. Wiem napewno , że tym razem chce cc już rodziłam siłami natury . Teraz się nie odwaze. Poprostu boje się o siebie i o dziecko , bo znając swoje szczęście będę rodzic parę h po czym brak postępu i nagle cc. Boje się o maleństwo. Wiem , że jeszcze dużo czasu , ale chciałam was zapytać od jakiego lekarza mogę wziąść zaświadczenie do cc ? Mój ginekolog każe mi rodzic i w ostateczności cc ja nie mam zamiaru. Nie mam wady wzroku , jedynie mam z kręgosłupem problemy. Ale nie ,,udokumentowane,,.
Zalatwialyscie sobie takie zaświadczenia może ?
 
reklama
Kochane mam do was pytanie.
Byłam u ginekologa wczoraj. Dwa lata temu miałam robiona konizacje szyjki macicy ( jest to wycięcie kawałka szyjki ) poruszyłam temat z lekarzem czy ciąża będzie przebiegać normalnie i jak z porodem. Słyszałam , że często po konizacji robią cesarki bo szyjka może peknąc albo się nie rozwierac itp. Wiem napewno , że tym razem chce cc już rodziłam siłami natury . Teraz się nie odwaze. Poprostu boje się o siebie i o dziecko , bo znając swoje szczęście będę rodzic parę h po czym brak postępu i nagle cc. Boje się o maleństwo. Wiem , że jeszcze dużo czasu , ale chciałam was zapytać od jakiego lekarza mogę wziąść zaświadczenie do cc ? Mój ginekolog każe mi rodzic i w ostateczności cc ja nie mam zamiaru. Nie mam wady wzroku , jedynie mam z kręgosłupem problemy. Ale nie ,,udokumentowane,,.
Zalatwialyscie sobie takie zaświadczenia może ?
spróbuj do ortopedy. Jak jesteś krzywa to będzie widział :) ja poszłam bez dokumentacji medycznej ( zapomniałam) i wystawił zaświadczenie.

w57vyx8dubspq12k.png
 
Jutro jadę odebrać powtórne wyniki w kierunku holestazy to już uda się żeby dopplera zrobili.... na IP nie jadę bo powiedzą że dopiero 19 Tydzień, ze ruchy mogą być nieregularne bla bla bla
 
Jutro jadę odebrać powtórne wyniki w kierunku holestazy to już uda się żeby dopplera zrobili.... na IP nie jadę bo powiedzą że dopiero 19 Tydzień, ze ruchy mogą być nieregularne bla bla bla
Spokojnie. I mnie brak ruchów to cisza przed burzą. Jakiś czas kompletnie nic nie czułam (max 2-3 dni) a później rano albo wieczorem porządne kopniaki. Teraz już codziennie mały daje znać, dziś rano nawet próbowałam nagrać filmik jak brzuch skacze ale oczywiście jak wzięłam telefon do ręki to przestał fikac :)

Dziewczyny czy któraś ma za sobą wycięcie migdała trzeciego i zmniejszenie dwóch bocznych u dzieci? Potrzebuje kopniaka bo w poniedziałek nas to czeka u Nikoli i zaczynam sie za bardzo stresować :(

 
reklama
A jeśli chodzi o teściow... moja teściowa jest spoko. To z teściem od paru dni przed ślubem nie gadam bo powiedziałam mu wszystko co mi przez 6 lat na sercu leżało... a teściowa super kobitka ale chyba tylko jak ja widuje raz na tydzień;) przed ślubem np miała do nas żal że o nic jej nie pytamy co jest związane z organizacją wesela. Bardzo chciała w tym uczestniczyć a my mieliśmy swoją wizję. Chciała wywrzec na moim narzeczonym wtedy choćby zmianę wystroju sali...a do wesela nie dokładali ani grosza, wszystko robiliśmy z własnych oszczędności... ale pytania z naszej strony do nich były np o menu ale jak widać to za mało... nigdy nie dogodzisz. Już słyszę jak mówi że chrzciny to jak najszybciej;) no cóż... my też kiedyś takie będziemy;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry