reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja również nie mam dostępu do zamkniętego pomimo zgłoszenia checi a tak swoją drogą to moderatorka Beata bardzo rzadko się ostatnio udziela i chyba zapomniała kto Ją wybrał :D no nic prosić się nie będę na bank :) dobrze że tu mamy siebie nadal :D

svchs65gg8talrm7.png
Udzielam się malo bo jestem chora... Dzisiaj wcale nie wstalam z lozka a od 2 tygodni mam straszne mdlosci i wymioty nawet w nocy ostatnio. Przepraszam :(

oar8s65gmlqg37sx.png
 
reklama
Jak wszystkie sobie pojdziecie na wątek zamknięty to zostanę tu sama i w życiu nie napiszę 100 postów :-( jestem tu tak krótko i też na początku nie pisałam bo jestem raczej skryta :-( może jednak ktoś tu się będzie udzielał. Ciężko jest porównywać osoby, które są na forum babyboom od 2 lat i natrzaskaly 2000 postów od tych które są tu od 2 miesięcy.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Jak wszystkie sobie pojdziecie na wątek zamknięty to zostanę tu sama i w życiu nie napiszę 100 postów :-( jestem tu tak krótko i też na początku nie pisałam bo jestem raczej skryta :-( może jednak ktoś tu się będzie udzielał. Ciężko jest porównywać osoby, które są na forum babyboom od 2 lat i natrzaskaly 2000 postów od tych które są tu od 2 miesięcy.

0d1y3e3kgrmge34s.png
Nie martw się będziemy tu i tu i wszędzie:)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Jak wszystkie sobie pojdziecie na wątek zamknięty to zostanę tu sama i w życiu nie napiszę 100 postów :-( jestem tu tak krótko i też na początku nie pisałam bo jestem raczej skryta :-( może jednak ktoś tu się będzie udzielał. Ciężko jest porównywać osoby, które są na forum babyboom od 2 lat i natrzaskaly 2000 postów od tych które są tu od 2 miesięcy.

0d1y3e3kgrmge34s.png
Ja jestem tu od połowy listopada i nie mam tysięcy postów na koncie. Napisz do beatki a uwzględni i ciebie. Dla mnie zamknięty wątek to taka odskocznią. Mało się tam dzieje więcej piszemy tutaj. Ja o swojej sytuacji nie chce pisać otwarcie bo Bóg wie kto to czyta.

 
Do góry