reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

I ja się mega najadlam [emoji5] no i dziś poczułam pierwszy raz moje bebiko [emoji7] w sumie od kilku dni coś mi tam w brzuchu się ruszalo ale dziś to już pewniak :-)

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
reklama
Sytuacja chyba opanowana gorączka spada, teraz podałam paracetamol i dalej do łóżka .
U nas święta spokojnie i leniwie najbardziej się cieszę na ten czas spędzony z mężem.
Co do ruchów ja jeszcze nie czuje czuje tylko takie bulgotanie ale nie dam sobie ręki uciąć ze to właśnie ruchy. Czekam do 20 tyg bo podobno większość pierworódek właśnie wtedy zaczyna je odczuwać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sytuacja chyba opanowana gorączka spada, teraz podałam paracetamol i dalej do łóżka .
U nas święta spokojnie i leniwie najbardziej się cieszę na ten czas spędzony z mężem.
Co do ruchów ja jeszcze nie czuje czuje tylko takie bulgotanie ale nie dam sobie ręki uciąć ze to właśnie ruchy. Czekam do 20 tyg bo podobno większość pierworódek właśnie wtedy zaczyna je odczuwać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A ja nie pamietam kiedy pierwszy raz poczułam ruchy dziecka... niestety moja pamięć jest krótka i powinnam zapisywać takie rzeczy. Zobaczymy jak bedzie teraz w drugiej ciazy
 
Hej hej :)
Święta i po świętach,szybko zleciało ;)
Zając ja u teściowej usłyszałam np. za mało jesz,musisz się zmuszać :o albo- musisz się cieplej ubierać(byłam w spódniczce i grubych rajstopach-chciałam jakoś wyglądać ),bo zaraz Cię zawieje!
I różne teksty typu- teraz musisz myśleć nie tylko o sobie( serio?Nie wiedziałam..)
 
Witam.

U nas święta chorobowe, synek w wigilie wymiotował, w nocy nie spaliśmy w ogóle, a wczoraj ja wstałam chora... zatoki zawalone, gorączka - masakra! Dzisiaj już lepiej.

Co do gorączki to jest to pożądany objaw i jeśli tylko dziecko w miarę dobrze ją znosi to nie zbijam :) tzn. nie farmakologicznie.


7u223e3kwboc3bjp.png

Do 38,5 organizm sobie poradzi. Nawet zalecane jest żeby nie zbijać bo wtedy organizm produkuje przeciwciała. Powyżej jednak granica juz jest cieniutka.


oar8pg4njiayxtbm.png
 
Dziewczyny współczuję przeziębienie i chorób, ja się pozbierać jeszcze nie mogę. Też zaczęło się od gardła a skończyłam na zakażeniu bakteryjnych. Ból nie do wytrzymania, rosna flegma i kaszel jak u gruźlika, na koniec antybiotyk który nie dał rady i zrobił mi się stan zapalny z lewej strony gardla który naparza nie miłosiernie, dostałam mocniejszy antybiotyk i dopiero czuje ulgę, każdego wieczoru modlę się o to by wstać bez bólu, ale ciągle coś tam jest.
Tynki zdecydowanie ibuprofen on jest przeciwbólowy, przeciwgoraczkowy i przedwszystkim przeciwzapalny. I nie muszą być odstępy 6 godzinne między ibuprofenem a paracetamolem bo to dwa różne leki jeśli jeden nie radzi sobie ze zbiciem temperatury wspomoz drugim. Odstępy mają być zachowane między tym samym lekiem, tłumaczył mi to Bardzo dokładnie lekarz.
 
reklama
Do góry