reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Na zewnątrz z wierzchu skóra jakby mnie komary pogryzly i tylko jedna coś dziwnego.
ooo ja też tak mam. Normanie rany sobie robie pazurami jak się zacznę drapać ;(

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Co to jest? Mrozu nie ma. Może by je posmarować... może to być uczulenie? Często tak masz?
Już kilka dni. Wydaje mi się że to właśnie "zima". Mrozu wielkiego nie ma ale jednak. U mnie uczulenie raczej nie. Proszek do prania ten sam, ubrania te same... a swędzi jak cholera. Smaruje teraz codziennie dłonie kremem i będę pilnować noszenia rękawiczek, jeśli to od zimna to powinno przejść.

w57vyx8dubspq12k.png
 
Kuźwa, chyba sobie odetne internet. Naczytałam się o tych dłoniach i stopach i mi wyszła cholestaza... w sumie dobrze że w czwartek mam wizytę. Może gin mnie ogranie bo zaczynam świrować.

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Dzień dobry ;-) dziś nocka zarwana, z nerwów. ;-) właśnie szykuje się doczekać ginekologa, dam znać po ;-)

Kurcze tez juz chce czuć ruchy maluszka <3 dalej, dalej ;-)

Moja kumpela urodziła córkę w Boże Narodzenie ;-) jaki słodziak mały, aż nie mogę się doczekać tych naszych pociech ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry