reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dzien dobry..u nas calonocna akcja wymioty u dzieci [emoji22] nic nie spalam a prania mam na 3 pralki po 9kg.. jakis wirus paskudny


Ojej.. współczuję... oby zdrówko szybko wróciło:*

Jakieś smutne te święte... wczoraj rozbił się samolot z Chórem Aleksandrowa a dziś w nocy zmarł George Michael... wychowałam się na jego muzyce..:(
 
Hej wam witam się wieczorne, jestem objedzona jak jako ledwo leżę, kurczę mam wyrzuty sumienia że tak marzę o dziewczynce to takie głupie mam dwóch synków, są cudowni, wiem że zdrowie najważniejsze ale boję się że jak powiedzą że to chłopczyk to się poplaczę [emoji58] wstyd mi ale to uczucie jest takie silne.... Może dlatego że czuję że to dziewczynka???

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem co czujesz ja mam dwie dziewczyny i teraz bardzo chcemy chłopca [emoji4] a najbardziej to mój mąż. Z brzuszkiem rozmawiamy jak z chłopcem i ogólnie się nastawiliśmy [emoji7] jak będzie dziewczynka to słodko- córki się ucieszą, ale synek och [emoji8]
Dzien dobry..u nas calonocna akcja wymioty u dzieci [emoji22] nic nie spalam a prania mam na 3 pralki po 9kg.. jakis wirus paskudny

O rany współczuję przykro mi. Trzymaj się [emoji9] Tulkam mocno i przesyłam siłę [emoji123][emoji123][emoji123]

16udskjopmtfyunf.png
 
Wiem co czujesz ja mam dwie dziewczyny i teraz bardzo chcemy chłopca [emoji4] a najbardziej to mój mąż. Z brzuszkiem rozmawiamy jak z chłopcem i ogólnie się nastawiliśmy [emoji7] jak będzie dziewczynka to słodko- córki się ucieszą, ale synek och [emoji8]

O rany współczuję przykro mi. Trzymaj się [emoji9] Tulkam mocno i przesyłam siłę [emoji123][emoji123][emoji123]

16udskjopmtfyunf.png
Trochę się pocieszyłam, że to normalne w swojej nienormalne i, jak mi w czwartek nic nie powie to się przywiążę do fotela :D
Ja tez marze o dziewczynce... Mam synka i jest cudowny i czuje że teraz bedzie tez chłopiec... I jakas taka zdolowana przez to chodze... Glupia jestem...

Ja tez objedzona jak diabli az sie ruszac nie moge [emoji23] dzisiaj się wazylam i mam juz 6kg na plusie... Katastrofa [emoji27]

oar8s65gmlqg37sx.png


Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My w pierwszej ciąży byliśmy nastawieni na chłopca i mieliśmy ukłucie rozczarowania po połówkowym, ale szybko nam przeszło i została tylko radość - nie wyobrażam sobie żadnego innego dziecko zamiast niej. Teraz też po cichutku chcieliśmy chłopca , ale z dziewczynki też będziemy się bardzo cieszyli. [emoji4]

U mnie na wadze nic nie rusza , ale spokojnie jeszcze jeden dzień [emoji38][emoji4]

Kocham ten okres świąteczny[emoji173] magia świąt i miłości. Nie mogę uwierzyć , że za rok będzie jeszcze piękniej.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Ja też marzę o dziewczynce. Przy pierwszym usg w 11 tc lekarz powiedział, że chłopiec i byłam w szoku bo jestem pewna ze noszę dziewczynkę. W 13 tc powiedział, że jest szansa na dziewczynkę. Choć znowu mamy nadzieję, to tamta sytuacja zdążyła nas nastawić na drugi scenariusz. Zobaczymy co powie jutro :)

Mi niestety nowa kolekcja next nie przypadła do gustu, a w starej miałam tyle wybranych rzeczy [emoji853]No cóż. Będę czekać na kolekcję letnią.

U nas święta spokojnie. Wychodzimy po mału z zarazków. W piątek nie obyło się bez lekarza bo synek zaczął znowu wysoko gorączkować i okazało się , że angina. Tak wiec jesteśmy na antybiotyku, ale jest 100 razy lepiej.
Spokojnego i leniwego poniedziałku życzę.


oar8pg4njiayxtbm.png
 
Do góry