reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Poduszka dla kobiet w ciąży przydaje się nie tylko mi ;)
 

Załączniki

  • 2016-12-25-18-00-39.jpg
    2016-12-25-18-00-39.jpg
    139,4 KB · Wyświetleń: 101
Hej wam witam się wieczorne, jestem objedzona jak jako ledwo leżę, kurczę mam wyrzuty sumienia że tak marzę o dziewczynce to takie głupie mam dwóch synków, są cudowni, wiem że zdrowie najważniejsze ale boję się że jak powiedzą że to chłopczyk to się poplaczę [emoji58] wstyd mi ale to uczucie jest takie silne.... Może dlatego że czuję że to dziewczynka???

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wam witam się wieczorne, jestem objedzona jak jako ledwo leżę, kurczę mam wyrzuty sumienia że tak marzę o dziewczynce to takie głupie mam dwóch synków, są cudowni, wiem że zdrowie najważniejsze ale boję się że jak powiedzą że to chłopczyk to się poplaczę [emoji58] wstyd mi ale to uczucie jest takie silne.... Może dlatego że czuję że to dziewczynka???

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez marze o dziewczynce... Mam synka i jest cudowny i czuje że teraz bedzie tez chłopiec... I jakas taka zdolowana przez to chodze... Glupia jestem...

Ja tez objedzona jak diabli az sie ruszac nie moge [emoji23] dzisiaj się wazylam i mam juz 6kg na plusie... Katastrofa [emoji27]

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Ktoras z Was pisala o bolu posladka... To nie musi byc wcale rwa... Z synem tak mialam i teraz mam to samo az sie ruszac czasem nie moge ale po porodzie przechodzi wiec bez stresu ;) ogolnie boli jak za duzo cos robie albo się nachodze.

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Ja tez marze o dziewczynce... Mam synka i jest cudowny i czuje że teraz bedzie tez chłopiec... I jakas taka zdolowana przez to chodze... Glupia jestem...

Ja tez objedzona jak diabli az sie ruszac nie moge [emoji23] dzisiaj się wazylam i mam juz 6kg na plusie... Katastrofa [emoji27]

oar8s65gmlqg37sx.png

No ja wlasnie mam synka, chciałam dziewczynkę mimo ze gdzies układałam scenariusz o dwóch małych zbójach których ubieram podobnie itd :)
Ostatnio na usg spytałam jaka płeć, czy cos widać? Lekarz powiedział ze najprawdopodobniej chłopiec ale niewielka szanse na dziewczynkę daje, troche sie zawiodłam, ale przecież usłyszałam ze wszystko super i zdrowe i ze mogę spokojnie świętować w święta bo wszystko Ok... wyszłam od lekarza i po godzinie juz przestawiona byłam na chłopca :) teraz sie cieszę i raczej nie liczę na dziewczynkę juz ze sie zmieni jednak ;) tak juz jest ze fajnie jak parka jest. Ale mam dużo znajomych co maja dwie dziewczynki lub dwóch chłopców. Ja osobiście wole dwóch chłopców niz dwie dziewczynki wiec chociaż tyle [emoji12][emoji1360] racja ze zdrowie najważniejsze! Głowa do góry!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktoras z Was pisala o bolu posladka... To nie musi byc wcale rwa... Z synem tak mialam i teraz mam to samo az sie ruszac czasem nie moge ale po porodzie przechodzi wiec bez stresu ;) ogolnie boli jak za duzo cos robie albo się nachodze.

oar8s65gmlqg37sx.png

Ja tez to mam i miałam poprzednio... ostatnio szlam bawić sie z synem i dobrze ze kanap była bo aż ugięła mi sie noga i bym upadła.
Po porodzie przechodzi ale jest to uporczywe i niefajne [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej wam witam się wieczorne, jestem objedzona jak jako ledwo leżę, kurczę mam wyrzuty sumienia że tak marzę o dziewczynce to takie głupie mam dwóch synków, są cudowni, wiem że zdrowie najważniejsze ale boję się że jak powiedzą że to chłopczyk to się poplaczę [emoji58] wstyd mi ale to uczucie jest takie silne.... Może dlatego że czuję że to dziewczynka???

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

To dla ciebie :) patrz na zdjęcie jaka fajna gromadka chłopaków :) obserwuje ta dziewczynę na instagramie, ja wlasnie będę miec CHYBA drugiego syna, skrycie marzyłam o dziewczynce mimo iż nigdy nie mówiłam o tym głośno :)
0e807fff4f528dba337c9fc97a4edd84.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry