reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej dziewczyny ja też już na nogach. Ostatnio mam mało czasu poza tym nic sie nie dzieje odzyskałam apetyt Z niecierpliowscia czekam na badania polowkowe 01,02. Boze jak ten czas szybko leci..juz niedługo 5 miesiąc wow Dziewczyny zdrowych spokojnych swiat i niech ten rok bedzie dla nas łaskawy i przyniesie same piekne i dobre chwile!Duzo zdrowia dla nas wszystkich
 
reklama
Dziewczyny a ja z innej beczki trochę schizuje...jutro wypada u mnie dokładnie ten tydzień i ten dzień ciąży w którym zakończyła się moja poprzednia ciąża...wtedy moje dziecko było chore teraz synek jest zdrowy ładnie rośnie i ogólnie jestem pozytywnie nastawiona ale tak się zastanawiam czy tylko ja tak mam? Czy te które z was też to przeszły to miały takiego lekkiego stresa w podobnym okresie w którym to się stało w kolejnej ciąży?

w4sqskjom9bg5e8d.png
Mam tak samo..wczoraj idac na genetyczne bylam prawie pewna ze dziecko nie zyje.. potem sama sobie pukalam do glowy [emoji52]

 
No tak .. ja dziś już wolne od pracy i miałam pospac... udało się do 6 [emoji23] pozdrawiam mamuśki :-) mało się udzielam ostatnio ale to z braku czasu ;-) mam pytanko ... czy to normalne że wymiotuje po ... herbacie? [emoji23] do 14 tc miałam codzienne wymioty .... odstawilam herbatę bo miałam wrażenie że to właśnie po niej mi nie dobrze . W zeszłym tyg zrobiłam sobie moja ulubiona z cytrynka i miodem po czym był mega pawik... 2 tyg przerwy . Wczoraj się znowu skusilam u mamy na herbatkę pt "zloto Tybetu " ... ze tez nie pomyślałam aby sitko zabrać na toaletę...bo złotem rzygalam [emoji23]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
No tak .. ja dziś już wolne od pracy i miałam pospac... udało się do 6 [emoji23] pozdrawiam mamuśki :-) mało się udzielam ostatnio ale to z braku czasu ;-) mam pytanko ... czy to normalne że wymiotuje po ... herbacie? [emoji23] do 14 tc miałam codzienne wymioty .... odstawilam herbatę bo miałam wrażenie że to właśnie po niej mi nie dobrze . W zeszłym tyg zrobiłam sobie moja ulubiona z cytrynka i miodem po czym był mega pawik... 2 tyg przerwy . Wczoraj się znowu skusilam u mamy na herbatkę pt "zloto Tybetu " ... ze tez nie pomyślałam aby sitko zabrać na toaletę...bo złotem rzygalam [emoji23]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Może lepiej daj sobie spokój z tą herbata ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja z innej beczki trochę schizuje...jutro wypada u mnie dokładnie ten tydzień i ten dzień ciąży w którym zakończyła się moja poprzednia ciąża...wtedy moje dziecko było chore teraz synek jest zdrowy ładnie rośnie i ogólnie jestem pozytywnie nastawiona ale tak się zastanawiam czy tylko ja tak mam? Czy te które z was też to przeszły to miały takiego lekkiego stresa w podobnym okresie w którym to się stało w kolejnej ciąży?

w4sqskjom9bg5e8d.png
Ja mam dokładnie tak samo zatrzymuje się myślami w każdej dacie ze straconych ciąż, ale na szczęście najpozniejsza skończyła się w 13 a ten tydzień mam już za sobą [emoji1] tak jak piszą dziewczyny wtedy dzidzia byl a chora a teraz wiesz że wszystko jest ok więc.... MUSI być dobrze [emoji38][emoji7]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Do góry