reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ta niezdarność potwierdzona jest badaniami. Nadmierna ilośc hormonów żeńskich w ciąży mająca na celu rozluźnianie miednicy i przygotowanie do porodu niestety te wpływa na inne stawy. Z dwojga złego lepiej cos upuszczać niż upadać.


oar8pg4njiayxtbm.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jeszcze u siebie niezdarności nie zauważyłam , może za mało robie :D u mnie zastój w przygotowaniach bo mąż pracuje i nie ma kto ze mną jechać po zakupy do sklepu, nic się nie zapowiada żeby jutro miał czas wiec chyba będę musiała wsiąść w autobus i zaangażować dziewczyny do noszenia siatek. Nie lubię jak on przed każdym wolnym bierze tyle zleceń to się powtarza notorycznie a potem tylko dużo stresu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś u tego ginekologa. U mnie wszystko ok. [emoji4]
Ale trochę się przerazilam haha , spotkałam koleżankę . Patrzę ona chyba w ciąży . Mówię kurde zagadam. Mówię pewnie początek tak jak ja. Pytam się jej który tydzień . Brzuchy mamy takie same prawie . A ona do mnie 31 tydzień . A ja 15 [emoji23][emoji23][emoji23]
Mogłam udawać , że jej nie widzę hahaha. Teraz to mam doła. Haha
 
Dziewczyny a ja z innej beczki trochę schizuje...jutro wypada u mnie dokładnie ten tydzień i ten dzień ciąży w którym zakończyła się moja poprzednia ciąża...wtedy moje dziecko było chore teraz synek jest zdrowy ładnie rośnie i ogólnie jestem pozytywnie nastawiona ale tak się zastanawiam czy tylko ja tak mam? Czy te które z was też to przeszły to miały takiego lekkiego stresa w podobnym okresie w którym to się stało w kolejnej ciąży?

w4sqskjom9bg5e8d.png
 
Byłam dziś u tego ginekologa. U mnie wszystko ok. [emoji4]
Ale trochę się przerazilam haha , spotkałam koleżankę . Patrzę ona chyba w ciąży . Mówię kurde zagadam. Mówię pewnie początek tak jak ja. Pytam się jej który tydzień . Brzuchy mamy takie same prawie . A ona do mnie 31 tydzień . A ja 15 [emoji23][emoji23][emoji23]
Mogłam udawać , że jej nie widzę hahaha. Teraz to mam doła. Haha

My w niedziele widzieliśmy sie z siostra męża, ona tez w ciąży, 30tc i co, wszyscy stwierdzili ze ja mam większy brzuch [emoji38][emoji38][emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przepraszam was ale ja ostatnio jestem tylko z doskoku, podczytuje was jak jakiś szpieg :(
U mnie i czasu i sił brak. Czuje sie jakby mi ktoś baterie wyciągnął. Na szczescie P zauważył ze jadę na oparach i cały tydz pracuje z domu. Kończy o 16 (równo, nawet jak coś musi dokończyć to siada wieczorami jak dzieciaki śpią) przejmuje chłopaków a ja po prostu padam. Teraz usypia starszaka a ja zabrałam sie za segregacje ubranek- chce je przekazać siostrze P a mam ich caaaaaałą masę bo i moje, i mojej siostry i kuzyna, bo oni juz "skończyli" z dziećmi i wszystko sobie oddajemy, przekazujemy itd. W efekcie mam juz trzy te największe pudła ubranek do 68 [emoji33][emoji33][emoji33] a końca nie widać!!!!

Życzę Wam na dzisiejszy wieczor relaksu ewentualnie ostatnich dopieszczań świątecznych. Odpoczniecie zeby mieć sile świętować! Gratuluje wszystkich wizyt i trzymam kciuki za nadchodzące (ja jutro).


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja z innej beczki trochę schizuje...jutro wypada u mnie dokładnie ten tydzień i ten dzień ciąży w którym zakończyła się moja poprzednia ciąża...wtedy moje dziecko było chore teraz synek jest zdrowy ładnie rośnie i ogólnie jestem pozytywnie nastawiona ale tak się zastanawiam czy tylko ja tak mam? Czy te które z was też to przeszły to miały takiego lekkiego stresa w podobnym okresie w którym to się stało w kolejnej ciąży?

w4sqskjom9bg5e8d.png

Chyba każda tak ma. Ja pierwsza ciąże straciłam w 10 tyg, w kolejnych w tym czasie starałam sie o tym nie myślec ale zawsze gdzieś tam z tylu głowy czaiła sue myśl zeby jeszcze sie nie cieszyć, jeszcze nie nastawiać. Straciłam 7 stycznia jak na złość juz trzeci raz w te datę będę w ciąży i tez nie będę potrafiła pozbyć sie jakiegoś irracjonalnego strachu.....

To normalne.
Ale myśl i najważniejszym- twój synek jest zdrowy!!!! Pięknie sie rozwija!!!! Dlatego teraz nie ma opcji, bedzie dobrze i za pół roku będziesz tulić swoje małe szczescie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja z innej beczki trochę schizuje...jutro wypada u mnie dokładnie ten tydzień i ten dzień ciąży w którym zakończyła się moja poprzednia ciąża...wtedy moje dziecko było chore teraz synek jest zdrowy ładnie rośnie i ogólnie jestem pozytywnie nastawiona ale tak się zastanawiam czy tylko ja tak mam? Czy te które z was też to przeszły to miały takiego lekkiego stresa w podobnym okresie w którym to się stało w kolejnej ciąży?

w4sqskjom9bg5e8d.png
Natalia, wtedy dziecko było chore i to się tak musiało skończyć. Teraz jest wszystko dobrze, więc nie stresuj się ;) Bobas rośnie zdrowy, nie schizuj, szkoda zdrowia! ;)
 
Dziewczyny mam wyniki! Pomożecie? Wpisze te które odbiegają od normy:
Neutrocytów- 71.9 norma 50-70
Limfocytów- 17.5 norma 25.0-45.0
Hematokryt- 36.0 norma 38.0-45.0
Erytrocyty- 3.83 norma 4.10-5.20
PCT- 0.173 norma 0.200-0.500

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam bardzo podobne wyniki, te same odchylenia i wartości zbliżone oprócz tego ostatniego, właśnie dzis odebrałam. Zaczęłam czytać w necie jakie są normy dla ciazy i wygląda na ze jak na ciaze to jeszcze są ok. Ale to czy do cholery ciężkiej skoro robiła ze mną pielęgniarka wywiad i nawet o tydzień ciazy pytała to nie mogłabym przy tych badaniach mieć norm ciążowych a nie normalnych? Po co nam ciśnienie podnoszą? Miesiąc temu robiłam żelazo było 104, to chyba mało prawdopodobne żeby żeby miesiąc poleciało tak żeby była anemia, ale ja się nie znam. Tak sobie mówię co by się nie denerwować za bardzo.
Kiedy masz wizytę? Ja idę w środę po świętach.
Dziewczyny jaka ja jestem niezdarna w tej ciazy. Dzis poparzylam sie pistoletem na goracy klej... zamiast na ozdobe, wycisnelam klej na palec [emoji22]
Wszystko mi leci, albo cos sobie upuszcze... jak niepelnosprawna jakas.



Ja też nie dość ze niezdarna to durna. Coś mi do łba strzelilo żeby umyć puszkę po pomidorach w środku... zmywakiem. Oczywiście piękne głębokie cięcie na malym palcu mam :/

Natalia u mnie była wczesna bo w 8t się dowiedziałam że w 7 był koniec i się stresowalam najbardziej tym usg w tym terminie.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Dziękuję dziewczyny uff dobrze że jesteście naprawdę bo jest z wami dużo lżej i od razu się jest nakierowanym na właściwe tory [emoji8][emoji4]

w4sqskjom9bg5e8d.png
 
Do góry