reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Cześć Kobietki.
Nie daje rady ostatnio nadążyć za Wami ale śledzę Was i w duchu potakuje gdy czytam o wielu sprawach tak bliskich mojemu sercu a raczej brzuchowi hi hi [emoji18]


nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
U mnie też w pokoju będzie miejsce dla dzidziusia, w przyszłości myślę o większym mieszkaniu ale póki co ważne że jest to ;-)

Dziś wybrałam się o 6 rano po zakupy świąteczne rewelacja,w Tesco prócz mnie i męża było może z 10 osób na sklepie. I jak przyjemnie się robi wtedy zakupy ;-) zero kolejek, przepychanek. Super!
A jaka piękna choinka żywa udało mi się kupić ;-) i połowę taniej bo okazało się ze kolega tam sprzedaje, więc poranek jak najbardziej udany ;-) ;-)

Ale bardziej niż świąt doczekać się nie mogę mojej wizyty 27.12 to będzie 16tc więc mam nadzieję że będzie widać Ktosia ;-)

Milego dnia :-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez mam 27.12 i zauwazylam ze bardziej odliczam do wizyty niż do świąt ;)
U mnie będzie 17tc , wiec musi być już coś widać. Mój lekarz jak dziecko jest źle ułożone to smyra go mocniej tą sondą, albo mi każe kaszleć i dziecko na ogół zmienia pozycję. Odrobina słodkości przed wizytą gwarantuje, że maluch nie bedzie spał.
Nie wyjdę z gabinetu jak się nie dowiem.
PS. Ja miałam juz taz chłopaka, raz dziewczynę więc tym bardziej jestem ciekawa. Jednak z zakupami płciowymi - w sensie kolorostycznym i tak poczekam na połówkowe , żeby była przynajmniej 2 razy potwierdzona wiadomość o płci.


oar8pg4njiayxtbm.png
 
Ja mam wizyty u ginekologa co miesiąc. Teraz przyjmuje tylko w gabinecie gdzie ma usg więc ostatnio mi zrobiła podgląd może 9 stycznia jak będę też mi zrobi a jak nie to sama poproszę;) żeby zobaczyć Bombelka ;)

p19u9jcg81ehxczt.png

Mój lekarz ma usg w gabinecie także też co wizytę podglądamy, ale pamiętam, że jak w poprzedniej ciąży chodziłam w zasadzie co 2tyg. to pytał czy robimy - niektórzy uważają, że częste usg nie jest bezpieczne - ja jednak zawsze chciałam podejrzeć co tam u malucha :)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Chciałam jeszcze dopytać bo niedawno któraś z was pisała po wizycie, że maluch ma 150g - a nie czasem 15g? Mi suwak pokazuje, że teraz maluch ma ok 14 gramów, u mnie 14t1d


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Ja mam wizyty co 3 tygodnie. Teraz zaczynam odczuwać Malucha co jakiś czas,wiec juz mniejszy stres i te wizyty co 3 tygodnie jak dla mnie wydają sie optymalne dla mojego komfortu psychicznego [emoji4] natomiast badania krwi i moczu tak co drugą wizyte.
USG nie mam na każdej wizycie. Przy pierwszej ciąży mocno się tym zdziwiłam.. Odpowiedział, ze nie ma pewności co do tego jaki wpływ na dziecko ma to badanie i robi je rzadziej lub częściej gdy pacjentka się tego domaga.
Ja sie nie domagam. Ostatnie moje usg bylo 17 listopada i teraz albo 30 grudnia u niego albo 19 stycznia polowkowe.

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Do góry