reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mam piersi gorace i bolace ;) aa i swedzace [emoji23]

oar8s65gmlqg37sx.png
To już za mną... ciekawe na jak długo;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Te wszystkie mebelki, kocyki, gadżety, ubranka to przyjemność dla rodziców. Dziecku i tak jest to obojętne. Tak sobie tłumaczę :)

U mnie też w pokoju będzie miejsce dla dzidziusia, w przyszłości myślę o większym mieszkaniu ale póki co ważne że jest to ;-)

Dziś wybrałam się o 6 rano po zakupy świąteczne rewelacja,w Tesco prócz mnie i męża było może z 10 osób na sklepie. I jak przyjemnie się robi wtedy zakupy ;-) zero kolejek, przepychanek. Super!
A jaka piękna choinka żywa udało mi się kupić ;-) i połowę taniej bo okazało się ze kolega tam sprzedaje, więc poranek jak najbardziej udany ;-) ;-)

Ale bardziej niż świąt doczekać się nie mogę mojej wizyty 27.12 to będzie 16tc więc mam nadzieję że będzie widać Ktosia ;-)

Milego dnia :-*
Ja też bardziej czeka na wizytę niż na święta a to dopiero 29 :/ sama się umówiłam prywatnie bo bardzo chciałabym poznać płeć :D

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Spokojnie :-) Ultradźwięki to nic innego jak fale dźwiękowe o bardzo wysokiej częstotliwości. Na tyle wysokiej, że niesłyszalnej ludzkim uchem. Wykorzystywane w aparatach USG ultradźwięki, w przeciwieństwie do promieniowania rentgenowskiego, nie mają negatywnego wpływu na dziecko.
Możemy się spokojnie badać:-)
Bardzo mnie tym uspokoiłaś, bo o ile w poprzednich ciążach miałam chyba łącznie 3x usg tak tym razem latam jak głupia, byłam w 6 tyg, potem byłam 3 grudnia a potem sama mi zrobiła 15 grudnia i kolejne 29 grudnia, ale potem to już daję sobie spokój i dopiero połówkowe, czyli koniec stycznia :D
 
No właśnie a mi wypada 22t1d a mały o tydzień większy co wizyte więc z wymiarów będzie wychodziło 23t1d. Nie będzie za późno na polowkowe ? Nawet nie wiem czy są jakieś terminy kiedy się robi to badanie.

tak idealne to między 18-22 tygodniem. Ja idę 19t1d bo tylko tak mieli termin. wolałabym z tydzień później, no ale trudno. U mojej gin będę pod koniec 22tygodnia więc najwyżej zrobi jeszcze jedno ona ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
tak idealne to między 18-22 tygodniem. Ja idę 19t1d bo tylko tak mieli termin. wolałabym z tydzień później, no ale trudno. U mojej gin będę pod koniec 22tygodnia więc najwyżej zrobi jeszcze jedno ona ;)

w57vyx8dubspq12k.png
No właśnie. Ja też teraz wizytę będę miała w 19t1d ale gin mówił że nie będziemy robić usg a później już będę miała co 3 tyg wizyty to zrobimy jeszcze na kolejnej polowkowe. No mam nadzieję, że wie co robi ten mój lekarzyk :)

Zrobiłam dzis sobie stroiczek do domu. Na choinkę miejsca u siebie nie mam a i tak u rodziców siedzimy całe dnie prawie to się tu napatrze na choineczke :) a mi wyszedł taki :) zastanawiam sie tylko czy mu światełka dołoŻyć...
1482073203-1d1mld.jpeg


 
Dziewczyny na pewno była już mowa o żelazie,ale nie pamiętam.. napiszcie mi proszę (te które biorą) jakie przyjmujecie żelazo i jak się po nim czujecie??
 
reklama
Dziewczyny na pewno była już mowa o żelazie,ale nie pamiętam.. napiszcie mi proszę (te które biorą) jakie przyjmujecie żelazo i jak się po nim czujecie??
W 1 ciąży bralam tardyferon. Nic mi po nim nie było . Jedynie zatwardzenia. Ale ponoć po żelazie tak już jest. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji23]
 
Do góry