reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie zawsze musi być to orginalne la millou. Jest mnóstwo podobnych rzeczy w niższych cenach. Zawsze można też kupić materiał i uszyć samemu lub poprosić babcie czy cioci która choć trochę umie szyć. Uszycie takiego kocyka z podusia to góra pół godziny roboty.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Szwagra żona jest krawcowa [emoji12]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
No to ja jestem tego samego zdania... Wózek lozeczko ubranka ok ale materaca nigdy uzywanego nie kupie... Popatrz na olx mozna uzywane majtki nawet kupic wiec nic mnie nie zdziwi juz [emoji23][emoji23]

oar8s65gmlqg37sx.png
My tak samo. wózek, łóżeczko, monitor oddechu, elektryczna niania spoko, czy nawet te pierwsze ubranka których używamy kilka razy i są za małe. Ale materace, pościele, kocyki, butelki no muszą bycia nowe. Sama bym siebie nie kupiła używanego koca a dziecku mam dać? ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Witam :)
Troszkę mi się pospało :) powiem Wam,że na wigilii całkiem fajnie było i byłam mile zaskoczona,bo nie pchali się z łapkami ;) :D
Co do głaskania brzuszka to mi nie przeszkadza jak ktoś sobie mizia,natomiast ja to tylko w domku i też kiedyś wyczytałam o tych skurczach,ale właśnie ostatnio w jednym ze swoich filmów mamaginekolog mówiła,że nie są one groźne,no chyba że komuś grozi przedwczesny poród.
Tylko podobnie jak Zając,gdy jestem w zatłoczonym miejscu kładę łapkę na brzuszek,żeby go chronić ;)
 
U mnie też w pokoju będzie miejsce dla dzidziusia, w przyszłości myślę o większym mieszkaniu ale póki co ważne że jest to ;-)

Dziś wybrałam się o 6 rano po zakupy świąteczne rewelacja,w Tesco prócz mnie i męża było może z 10 osób na sklepie. I jak przyjemnie się robi wtedy zakupy ;-) zero kolejek, przepychanek. Super!
A jaka piękna choinka żywa udało mi się kupić ;-) i połowę taniej bo okazało się ze kolega tam sprzedaje, więc poranek jak najbardziej udany ;-) ;-)

Ale bardziej niż świąt doczekać się nie mogę mojej wizyty 27.12 to będzie 16tc więc mam nadzieję że będzie widać Ktosia ;-)

Milego dnia :-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej niedzielnie. A ja już upieklam makowce, a spagetti się robi :-D
Co do zakupów, nie kupuje nic. Czekam. Trochę rzeczy w domu mam. A resztę kupię dopiero jak Ktoś przyjdzie na świat, z tym że ja mocno skrzywiona jestem.
Dziewczyny która wizytuje w tygodniu bo mam ooooooooogromna prośbę!

Daktyl ja we wtorek najbliższy mam wizytę, o co chodzi? :)
 
reklama
Ooo to u mnie jeszcze nikt nie pchał się z łapami do mojego brzuszka. Być może dlatego, że jeszcze nie jest tak bardzo widoczny zaokrąglony tylko mam większą oponkę brzuszną :)


Co do miziania brzuszka - miziam rzadko bo jeszcze mało widoczny i nie mam takiej potrzeby. Ale gdybym miała ochotę, to powiem szczerze zdanie osób trzecich że taki widok głaskającej brzuszek matki jest ostentacyjny miałabym w głębokim poważaniu.

Jak już napisałam kiedyś - mnie też mierzi u ludzi kilka rzeczy (np. ocenianie innych) ale mam dużo zrozumienia dla innych i jakoś daję radę z tym żyć:-) Jedna z moich bliskich przyjaciółek jest taką marudą - często krytycznie wypowiada się o innych osobach, poucza itd, ale ma też wiele innych cech (pozytywnych) i dlatego przymykam oko na te pierwsze:)

Jednym słowem - żyjmy i dajmy żyć innych :-) Howk!
 
Do góry