reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
My tak samo. wózek, łóżeczko, monitor oddechu, elektryczna niania spoko, czy nawet te pierwsze ubranka których używamy kilka razy i są za małe. Ale materace, pościele, kocyki, butelki no muszą bycia nowe. Sama bym siebie nie kupiła używanego koca a dziecku mam dać? ;)

w57vyx8dubspq12k.png
Tak samo myślę:)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dziewczyny, widzę, że niedługo część z Was ma USG. Dopiero przechodziłyśmy USG genetyczne. Ja dopiero jestem zapisana na połówkowe na początek lutego. Czemu Wy macie tyle badań? :) lekarze Wam tak doradzili?
 
Dziewczyny, widzę, że niedługo część z Was ma USG. Dopiero przechodziłyśmy USG genetyczne. Ja dopiero jestem zapisana na połówkowe na początek lutego. Czemu Wy macie tyle badań? :) lekarze Wam tak doradzili?

Ja mam usg za każdym razem jak jestem u lekarza. Jestem u niego co 2-3 tygodnie z powodu ciśnienia i takich tam... :) Sama proszę o usg bo chcę zobaczyć bąbelka:)
 
Dziewczyny, widzę, że niedługo część z Was ma USG. Dopiero przechodziłyśmy USG genetyczne. Ja dopiero jestem zapisana na połówkowe na początek lutego. Czemu Wy macie tyle badań? :) lekarze Wam tak doradzili?
Ja mam wizyte co 3 tyg.na niej mam usg . a teraz pomiedzy mam genetyczne.

 
Ja przy córce prawie wszystko na początku mialam nowe. Pojedyncze ubranka dostalam po innych dzieciach czy pozniej juz kupilam używane. Teraz bedzie łatwiej bo łóżeczko , leżaczek, przewjak ,wanienke, wózek itp. Mam juz po córce. Wiec duzooo mi odchodzi wydatków.bo tylko te drobniesze rzeczy zostana do kupna , ale to juz bliżej porodu .

 
reklama
Dziewczyny, widzę, że niedługo część z Was ma USG. Dopiero przechodziłyśmy USG genetyczne. Ja dopiero jestem zapisana na połówkowe na początek lutego. Czemu Wy macie tyle badań? :) lekarze Wam tak doradzili?
Ja mam co 3 tyg zwykle usg u mojej gin( teraz 29), a 11 idę na połówkowe;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry