reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moje połowkowe wypada 20tydz1dz.

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Mój lekarz ma usg w gabinecie także też co wizytę podglądamy, ale pamiętam, że jak w poprzedniej ciąży chodziłam w zasadzie co 2tyg. to pytał czy robimy - niektórzy uważają, że częste usg nie jest bezpieczne - ja jednak zawsze chciałam podejrzeć co tam u malucha :)


7u223e3kwboc3bjp.png

Spokojnie :-) Ultradźwięki to nic innego jak fale dźwiękowe o bardzo wysokiej częstotliwości. Na tyle wysokiej, że niesłyszalnej ludzkim uchem. Wykorzystywane w aparatach USG ultradźwięki, w przeciwieństwie do promieniowania rentgenowskiego, nie mają negatywnego wpływu na dziecko.
Możemy się spokojnie badać:-)
 
Spokojnie :-) Ultradźwięki to nic innego jak fale dźwiękowe o bardzo wysokiej częstotliwości. Na tyle wysokiej, że niesłyszalnej ludzkim uchem. Wykorzystywane w aparatach USG ultradźwięki, w przeciwieństwie do promieniowania rentgenowskiego, nie mają negatywnego wpływu na dziecko.
Możemy się spokojnie badać:-)
lepiej żeby tak było bo mój monitor tętna płodu też tak działa a słucham 2 razy dziennie [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja wizytuję co 3-4tyg i na szczęście moja gin ma w gabinecie sprzęt do usg. Jeżeli nie zaproponuje mi usg to sama poproszę dla własnego spokoju. :) Teraz mam wizytę we czwartek,więc na pewno muszę do malucha zajrzeć,bo nie mogłabym spokojnie spędzić świąt :p
 
Chciałam jeszcze dopytać bo niedawno któraś z was pisała po wizycie, że maluch ma 150g - a nie czasem 15g? Mi suwak pokazuje, że teraz maluch ma ok 14 gramów, u mnie 14t1d


7u223e3kwboc3bjp.png
Ja to pisałam i też się zastanawilaam ale raz na SORze podali mi wagę ponad 100g a teraz na wizycie moja dr powiedziała że już prawie "kostka masla" :) bo 153g. A na suwaku mam całkiem inne info. W aplikacji asystent ciążowy też mam napisane że na 17tc waga to ok 150g. Więc te suwaki chyba coś pomylone?

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
reklama
Do góry