reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja miiałam wysokie już przed ciążą.



Majka mam nadzieję, że masz już dobre wieści!



Heda to się porobiło. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Jakbyś czegoś potrzebowała daj znać!



Oj oj... niedobre wieści:( Emi musi być dobrze i nie ma innej opcji!!!
Musiałam tam jechać po jaselkach z sąsiadem i dopiero wróciliśmy został przebadany porządnie i wszystko jest ok :D a teraz siedzi z sąsiadem piwo pije wrrrr

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc mamuski,jestem nowa tydz.14.Myslalam,ze wymioty przejda mi po 12 tygodniu ,ale nadal je mam.Malo tego nikt mi nie wierzy ,ze jestem w ciazy bo brzuch mi praktycznie nie urosl i juz sie zamartwiam.Zawsze bylam szczupla a teraz juz 14 tydz i tylko jakbym miala wzdecia .Czy tylko ja tak mam ?
 
Ja już po badaniach prenatalnych. Myślałam że nie dojadę (60 km) bo z nerwów wymiotowałam trzy razy po drodze.
Wyniki usg w normie, więc kamień z serca!
Czekam jeszcze na wyniki pappa - będą za dwa tygodnie.

Dziewczyny jakie miałyście ryzyko podstawowe i skorygowane?
U mnie :
Trisomia 21: podst: 1:164 skoryg: 1:656
Trisomia 18: podst: 1:1933 skoryg: 1: 5857
Trisomia 13: podst: 1: 4550 skoryg 1:4166 --> ryzyko skorygowane większe niż podstawowe.
Chyba któraś z Was też miała podobny wynik, dobrze kojarzę? Help!

Mam nadzieję, że test z krwi jeszcze zmniejszy ryzyka.
Oczywiście ze krew zmieni Ci wyniki na wyższe ja mam skorygowane po krwi wszystkie trzy do 10 000 każda. Nic się nie martw!

svchs65gg8talrm7.png
 
Hej dziewczyny. Ja też po wizycie w 15t5d. DZIEWCZYNKA! Powiem Wam zawsze chciałam mieć córkę ale jak się dziś dowiedzialam to przez chwilę poczułam taki zal ze to nie chłopczyk jednak. Ale aż głupio mi samej że tak poczułam przecież to pierwsze dziecko i do tego tak długo się staraliśmy. Ale wokół mnie sami chłopcy się rodzili i siostra ma dwoch których kocham jak swoich i jakoś tąk mi się ubilo w głowie że będę mamą chłopca. Ale zdałam sobie sprawę z moich pragnień dopiero jak mi powiedziala ze to na 95proc dziewczynka. Tak to zawsze mówiłam że chce dziewczynkę ale myślałam że pewnie będzie odwrotnie więc trzeba się przyzwyczaić do chłopca. Najważniejsze że duża i zdrowa. Waży ponad 150gram i ślicznie dziś skakala i machala rączkami. I taka jestem dumna że tak pięknie rośnie. Dziewczynki są ponoć silniejsze dlatego przytrzymala moje kłopoty bóle krwawienia itp. Od jutra zmieniam sposób myślenia muszę nastawic się na "dziewczynskie" rzeczy ale zbyt różowo na pewno nie będzie. Mąż się za to bardzo cieszy z córki. A mój tata już dawno nie slyszalam takiej radości u niego. Teściowa i moja mama też zadowolone babcie [emoji2] teściowa ma już wnuków więc czekala na wnuczke a moja mama uważa że najważniejsze mieć córkę bo ona ma mnie i ja zawsze jej pomogę i można na mnie liczyć i chciała dla mnie córki. Może jutro wrzucę zdjęcie. Ważne że dla dziewczynki imię mamy a dla chlopca byłby problem. Dobranoc!


p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Czesc mamuski,jestem nowa tydz.14.Myslalam,ze wymioty przejda mi po 12 tygodniu ,ale nadal je mam.Malo tego nikt mi nie wierzy ,ze jestem w ciazy bo brzuch mi praktycznie nie urosl i juz sie zamartwiam.Zawsze bylam szczupla a teraz juz 14 tydz i tylko jakbym miala wzdecia .Czy tylko ja tak mam ?
Hej! Ja czulam sie fantastycznie do II trymestru.Teraz mdlosci mam caly bozy dzien.Nie mam ochoty na nic.Mam maly lekko widoczny brzuszek bo malo jem-nie moge.Mam nadzieje ze to szybko minie
 
Cześć Dziewczynki, witam się po tygodniowej nieobecności. W ubiegłą sobotę wyprawialismy w domu imprezke urodzinowa naszego Szymonka, było 25 osób, więc sobie możecie wyobrazić ile roboty mieliśmy z przygotowaniami, a potem sprzątaniem, itp. Po urodzinach część gości została u nas na kilka dni. W między czasie mieliśmy już Kolędę, potem wyjazdy, nocne stanie w kolejce do rejestacji do mojej gin na 6 wizyt od nowego roku, do tego wieczorami robilam fotoksiazki dla mojej Memy i Tesciow z mininego roku życia wnuczka i tak zlecial cały tydzień i nawet nie miałam kiedy wejść na BB.

Mam nadzieję, ze u Was wszystko dobrze i wszystkie USG genetyczne w jak najlepszym porządku. Często myślałam o Was :)

Mam w nadrobienia ponad 130 stron, tyle naskrobalyscie przez tydzień, szok! Chyba tego nie ogarnę. Postaram się być już na bieżąco :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry w ten sobotni poranek :) u nas londyńska mgła. Maz pojechał do pracy a ja dziś leniuchuje :) a wieczorem kino i Gwiezdne wojny :) A Wy jakie plany ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Dzień dobry w ten sobotni poranek :) u nas londyńska mgła. Maz pojechał do pracy a ja dziś leniuchuje :) a wieczorem kino i Gwiezdne wojny :) A Wy jakie plany ?

p19u9jcg81ehxczt.png

Zając zazdroszczę wyjazdu do kina, życzę udanego seansu :) My dzisiaj mamy kolejną Kolędę, tzn. w tygodniu byłam na Kolędzie u mojej Mamy a dzisiaj jest u nas. Jeny, nawet nie macie pojęcia jak mi się chce. :hmm:
 
Do góry