reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Daktyl gratuluję:-*

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Dziewczyny help... co kupić teściowa pod choinkę??? Najchętniej rózge, bo zbyt dobrych stosunków nie mamy ;) ale oprócz tego ? Jakieś pomysły? Co kupujecie swoim ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Wróciłam od lekarza, zapalenie zatok, wydzielina już scieka na oskrzela :/ zastrzele się.
Przepisala mi sinupret, gardimax i afrin
Oczywiście na ulotkach jak to na ulotkach ze.przy ciąży skonsultować z lekarzem, w necie masa skrajnych opinii. niby chce ufać lekarce ale nie wiem czy je brać :(
Doradzcie coś prosze
Sinupret braalm w poprzedniej ciazy..jest ok

 
Dziewczyny help... co kupić teściowa pod choinkę??? Najchętniej rózge, bo zbyt dobrych stosunków nie mamy ;) ale oprócz tego ? Jakieś pomysły? Co kupujecie swoim ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja nie mam problemu z teściową , bo składamy się z teściem i siostrą męża a teściowa sama powiedziała co chce dostać.

W tamtym roku robiliśmy babciom album ze zdjęciami Amelii od urodzenia. Zamowiliśmy albumy z dedykacją - dla kochanej babci Ani itd, a w środku sama wklejałam zdjęcia. Babcie aż płakały wiec prezent się udał. A w tym roku nie miałam czasu , żeby coś fajnego wymyślić więc poszłam na łatwiznę.




f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Dziewczyny help... co kupić teściowa pod choinkę??? Najchętniej rózge, bo zbyt dobrych stosunków nie mamy ;) ale oprócz tego ? Jakieś pomysły? Co kupujecie swoim ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Nie wiem czy Twoja lubi gotować ale myślę że coś do kuchni zawsze się przyda [emoji4] Pytanie ile kasy chcesz wydać Ale myślę że nowy kolorowy zestaw misek lub jakiś noży będzie fajnym prezentem. No chyba że masz więcej szmalu do wydania to polecam jakiś mały robot kuchenny [emoji12]

16udskjopmtfyunf.png
 
Mój ginekolog tez jest dość przystojny zawsze bardzo dobrze ubrany wiec podejrzewałam ze jest gejem ale nie,ostatnio okazało się ze ma żonę i córkę. Swego czasu chciałam do niego zadzwonić bo coś mnie niepokoiło ale okazało się ze nie mam telefonu mój mąż rzucił jakiś niewybredny komentarz w stylu rozbierasz się przed facetem a nie masz jego numery . Ja się oczywiście obraziłam rzuciłam tylko ze to był bardzo szybki numerek od tego czasu mam spokój, a numer wzięłam na kolejnej wizycie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a propo zabobonów która z Was się zdecyduje? :)
Aby poznać płeć dziecka kobiety w piątym miesiącu jadły specjalne danie – przetartą marchew z lnem, kaszą gryczaną i olejem. Jeśli ciężarna zwymiotowała potrawę znaczyło to, że będzie miała chłopca, jeśli organizm przyjął pokarm to sygnał, że na świat przyjdzie dziewczynka.

svchs65gg8talrm7.png
 
Do góry