reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Majka_km6 teraz to mnie zmartwiłaś hehe ;) to już sama nie wiem,nie mogę patrzeć na te swoje włosy,a nie bardzo mam kase na fryzjera hmmm
 
Daktyl gratuluję dobrych wieści:-) i ja już wróciłam do domu. Maluszek spał i nic nie chciał pokazać ale został poruszony przez lekarza tym dowcipnym sprzętem do usg :-) Jak się zaczęłam śmiać to się obudził. Wszystkie pomiary w normie, NT - 1,4 mm, kość nosowa widoczna. Według lekarza chłopak. 11 + 5 dni
 
Majka_km6 teraz to mnie zmartwiłaś hehe ;) to już sama nie wiem,nie mogę patrzeć na te swoje włosy,a nie bardzo mam kase na fryzjera hmmm
No i tak to jest przechlapane chyba że dobierzesz ciemny kolor to nie będzie aż tak widać ale z moich eksperymentów z włosami wywnioskowałam że sama to mogę robić odrost czarną farbą tylko i wyłącznie. Też mam spory odrost i czekam na okazję do fryzjera :/
 
Test suwaczka:-)

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Daktyl gratuluję dobrych wieści:-) i ja już wróciłam do domu. Maluszek spał i nic nie chciał pokazać ale został poruszony przez lekarza tym dowcipnym sprzętem do usg :-) Jak się zaczęłam śmiać to się obudził. Wszystkie pomiary w normie, NT - 1,4 mm, kość nosowa widoczna. Według lekarza chłopak. 11 + 5 dni
Cudnie się to czyta! Gratuluje [emoji7]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic nie piszcie o seksie, u nas posucha od kilku tygodni, mam nadzieję, że dzisiaj gin. da zielone światło ;)

W ogóle mój mąż jest zazdrosny o mojego ginekologa [emoji23]
co prawda całkiem przystojny z niego lekarz hmm [emoji12]
bo ostatnio przez to leżenie taka zaniedbana byłam, a tu i pełne "strzyżenie" i włosy umylam (co akurat i tak robię regularnie) i makijaż (na codzień w domu się nie maluję - ale tak woli też mąż hehe) - wczoraj jechałam do UP, ale w nocy spałam niecałe 3h i byłam nieprzytomna i nie dałam rady się wyszykować więc oczywiście dzisiaj stroję się dla lekarza wg męża [emoji23]
On to tak żartuje, ale śmieszne to haha


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Nic nie piszcie o seksie, u nas posucha od kilku tygodni, mam nadzieję, że dzisiaj gin. da zielone światło ;)

W ogóle mój mąż jest zazdrosny o mojego ginekologa [emoji23]
co prawda całkiem przystojny z niego lekarz hmm [emoji12]
bo ostatnio przez to leżenie taka zaniedbana byłam, a tu i pełne "strzyżenie" i włosy umylam (co akurat i tak robię regularnie) i makijaż (na codzień w domu się nie maluję - ale tak woli też mąż hehe) - wczoraj jechałam do UP, ale w nocy spałam niecałe 3h i byłam nieprzytomna i nie dałam rady się wyszykować więc oczywiście dzisiaj stroję się dla lekarza wg męża [emoji23]
On to tak żartuje, ale śmieszne to haha


7u223e3kwboc3bjp.png
Z mojego męża komentarzy na temat ginekologów wynika że on im zazdrości i nie wiem czy powinnam być o to zła? hehehe
 
reklama
Do góry