reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wynik napewno będzie lepszy po krwi. Dobrze że moja gin z kliniki powiedziała żeby krew mieć najlepiej na USG bo wtedy lekarz od razu sobie porowna. Fakt opłacało się bo z krwi u mnie było niskie ryzyko a po usg jeszcze niższe. Życzę takich wyników każdej z was.
tez tak chcialam zrobić ale na nfz w tej klinice to nie było możliwe. pierw usg a potem krew. prywatnie jak bym poszła to krew pobierają kilka dni wczesniej zeby była na badania usg. oto równość sjkierowań na nfz a prywatnych badan :)
 
reklama
Któraś poratuje chusteczą?? Hihi właśnie mi się skończyły od tego kataru.

7v8r9jcg9vxigot5.png
 
reklama
Do góry