reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hashimoto nie zawsze daje podniesione anty tpo czy anty tg - ja mam oba w normie natomiast mam Hashi - usg tarczycy jest dopełnieniem wymienionych wyżej badań.
Mi zeżarło już prawie całą tarczycę :(


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Co do pracy to mój szef wiedział ze staramy się o dziecko od mojego ostatniego poronienia wiedział tez ze jest możliwość ze pójdę szybko na l4 na początku jak się dowiedział powiedział ze on mnie w pracy nie będzie trzymać bo nie chce mnie mieć na sumieniu ale potem się bardzo dziwnie zachowywał. Jestem zaproszona na spotkanie opłatkowe w czwartek troszkę się boje tego spotkania. Z prezesem zawsze miałam super kontakt bezpośrednio z nim współpracowałam ale jak mu coś nie pasuje to się z tym nie kryje i w tym przypadku tak jest . Ja nie mam wyrzutów sumienia bo byłam w porządku od początku od poronienia do obecnej ciąży minęło 7 miesięcy wiec miał czas żeby się przygotować na moje ewentualne odejście .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję dzisiejszych udanych wizyt i trzymam kciuki za jutrzejsze. Co raz więcej dziewczynek nam się pojawia. Patrząc na statystyki zaczynam się martwić gdzie te nasze dziewczynki znajdą sobie mężów:)
 
Gratuluję dzisiejszych udanych wizyt i trzymam kciuki za jutrzejsze. Co raz więcej dziewczynek nam się pojawia. Patrząc na statystyki zaczynam się martwić gdzie te nasze dziewczynki znajdą sobie mężów:)
Cicho eee niech będą dziewczynki może i ja się załapie, albo u nas kobitki u lipcowek chłopaki i git :D

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry [emoji5] gratuluję wszystkich udanych wczorajszych wizyt i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze [emoji4] ja też mam problem ze spaniem jak tylko wstanę do ubikacji to potem z boku na bok na rana

w4sqskjoaxrrnwd5.png
 
reklama
Do góry