reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
do wszystkich Mamuś które ostatnio bolała głowa.... mnie tez od kilku dni strasznie naparzała, a wiadomo , w ciąży zadnych tabletek nie można. taki pulsuący najczęsciej ból. głownie w okolicach czoła ale czasem cały łeb mnei bolał, zwlaszcza jak się ruszałam, no i od tego bólu głowy ledwo widziałam nie mówiąc już o myśleniu... poczytalam, poczytałam i stwierdziłąm ze to moze być od zatok. kupilam w aptece wodę morską do płukania zatok ( zdrowa w ciąży) , przepłukałam ( o mało się nie zrzygałam jak ta woda mi przechodziła przez zatoki ) przepłukałąm trzy razy i wiecie co??? jak ręką odjął !! aż w szoku jestem, w końcu zaczynam rejestrować co się wokół mnie dzieje bo od kilku dni było ciężko. piszę bo może ktoraś Mamusia ma podobnie i też jej to pomoże
 
ps gratuluję hurtowo wszystkim Mamom po badaniach z cudownymi wynikami :) ależ ja Wam zazdroszcze kochane moje. moje wyniki dopiero w przyszłym tyg a na razie ryzyko wad genetycznych, downa 1:136 :(
 
Ostatnia edycja:
Kochana, takie życie ;-) szef musi zrozumieć że dbasz o przyrost naturalny ;-)

I ze ,,hodujesz" nowego pracownika ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Wroniasta zobaczysz że po badaniach biochemicznych krwii ryzyko spadnie. Musisz w to wierzyć tak jak my wierzymy ! :**

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Wynik napewno będzie lepszy po krwi. Dobrze że moja gin z kliniki powiedziała żeby krew mieć najlepiej na USG bo wtedy lekarz od razu sobie porowna. Fakt opłacało się bo z krwi u mnie było niskie ryzyko a po usg jeszcze niższe. Życzę takich wyników każdej z was.
 
Do góry