reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Doczytalam do końca..pół dnia nie zaglądałam, a tu tyle napisane
Dziś tyle sie jeździłam:/ ale wszystko pozalatwialam co musialam.mam juz prezenty swiateczne dla dzieci , ( u nas tylko dziecka robimy prezenty.)


 
reklama
Doczytalam do końca..pół dnia nie zaglądałam, a tu tyle napisane
Dziś tyle sie jeździłam:/ ale wszystko pozalatwialam co musialam.mam juz prezenty swiateczne dla dzieci , ( u nas tylko dziecka robimy prezenty.)


My też tylko dzieciom robimy. Ale nic jeszcze nie mam kupione, nawet pomysłu nie mam.

uwo93e3kmxnv7rzl.png
 
To ja juz mam spokój. Moje dziecko chciało konkretne zabawki i napisala juz list do mikolaja z trzema prezentami wiec łatwo bylo. Prezent do rodzicow fabryka 3D prezent do tesciow kot interaktywny bootsie. Teraz reklamuja tego kota ;/ troszke drogi nom ale ... I do nas pod choinke zeby miała betty spaghetti czy jakoś tak.. Moje dziecko czerpie inspiracje z reklam haha

 
To ja juz mam spokój. Moje dziecko chciało konkretne zabawki i napisala juz list do mikolaja z trzema prezentami wiec łatwo bylo. Prezent do rodzicow fabryka 3D prezent do tesciow kot interaktywny bootsie. Teraz reklamuja tego kota ;/ troszke drogi nom ale ... I do nas pod choinke zeby miała betty spaghetti czy jakoś tak.. Moje dziecko czerpie inspiracje z reklam haha


Spojrzałam z ciekawości co to Betty spaghetti i okazalo sie ze sama takie mialam [emoji12]

7v8r9jcg9vxigot5.png
 
Ale na produkowałyście... 12 stron nadrabiałam.
Byłam u dentysty... nie bolało ale jestem zła bo o zęby bardzo dbam i na kontroli byłam w czerwcu i wszystko super było, a dzisiaj mi stomatolog mówi że 3 zęby do robienia... chyba te moje słodycze [emoji23]
Jutro genetyczne boje się...
Saulen - a ty jak tam stresujesz się? z tego co pamiętam ty po 17 tak ?


w57vyx8dubspq12k.png
 
Ale na produkowałyście... 12 stron nadrabiałam.
Byłam u dentysty... nie bolało ale jestem zła bo o zęby bardzo dbam i na kontroli byłam w czerwcu i wszystko super było, a dzisiaj mi stomatolog mówi że 3 zęby do robienia... chyba te moje słodycze [emoji23]
Jutro genetyczne boje się...
Saulen - a ty jak tam stresujesz się? z tego co pamiętam ty po 17 tak ?


w57vyx8dubspq12k.png
Saulen chyba 1 ma z tego co pamiętam...
 
Monya śliczne zdjęcie dzidziusia! Super, ze wszystkie parametry dobrze, ale szkoda, ze lekarz miał taki nieco olewczy stosunek i nie dał Ci się nacieszyć dluzej widokiem maluszka.

Cymera dużo odpoczywaj i nie dzwigaj przede wszystkim. Ja też miałam bardzo nisko łożysko w pierwszej ciąży, praktycznie tuż nad szyjka i właśnie gin takie dała mi zalecenia. No i też miałam zakaz seksu.

Polusiowa ja już biorę kilka lat euthurox. Niedoczynnosc wyszła mi, gdy nasze starania o maluszka nie dawały rezultatu i zrobiłam podstawowe badania hormonow, w tym TSH. Dla mnie to był szok na początku. Ale potem sobie przetlumaczyłam, ze jest mnóstwo ale to mnóstwo o wiele bardziej uporczywych chorób, gdzie trzeba o znacznie wyższe wyrzeczenia i kontrole, tak jak w przypadku np. cukrzycy. Wtedy pomyślałam, ze ta jedna mała tabletka na czczo i odstęp do pierwszego posiłku minimum 30 min, to naprawdę "pikuś". Poza tym naprawdę odczułam poprawę w postaci większej energi czy lepszego stanu skóry, bo wcześniej była ciągle sucha, zwłaszcza łokcie i kolana.

Motylek hihi, ale fajnie, ze córcia dała Ci gotowe pomysły na święta, teraz trzeba tylko je kupić :)

Zielinka ale fajny ten t-shirt :) Czuję, ze Mąż zrobi furrorę za przekazanie informacji w taki sposób :)

Ja już też mam część prezentów, póki co większość dla dzieci w najbliższej rodzinie, bo ostatnio sporo się powiększyła rodzina, zwłaszcza od strony mojego Męża. Dla dorosłych pewnie jakieś drobiazgi pokupujemy, tak jak w zeszłym roku. No, ale na to też trzeba poszukać jakiś pomysłów.
 
reklama
Do góry