reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja już po i mam takie mieszane uczucia .Lekarz powiedział że wszystko ok zrobił pomiary wszystkie narządy wewnętrzne ale niestety ani karku ani noska nie zmierzył dokładnie bo dzidzia cały czas była odwrócona do nas twarzą .Płoci jeszcze nie widać ale ja tam swoje zobaczyłam , między nóżkami nic nie merdało ;) może dziewczynka ? Odkrył też niewielkie problemy z łożyskiem więc poradził mi żeby sobie darować Bara Bara , jednym słowem muszę bardzo oszczędzać .
Ważne ze z maluchem oki. Musisz teraz bardziej wypoczywać.

f2w3rjjgfd8znk4b.png
 
reklama
Mi niedoczynność uaktywnia się tylko w ciąży i dopiero w tej zaczęłam to leczyć przy pierwszym badaniu miałam 5,9 w 6 tyg a tydzień później 6,8 Ja biorę Lethrox 75mg jak tylko się przebudzę i leżę przez pół godziny bo inaczej męczą mnie mdłości ale poprawa jest spora
2nn33e3k57p2s5xe.png
 
Co do zębów słyszałam ze niektórym kobieta po prostu w ciąży się bardziej psują znam pare osób które dba o zęby a w ciąży bach do naprawy.
Ja nie mam nic kupionego kompletnie Zawsze z mężem kupujemy na ostatnia chwile. Mam za to Kilka pomysłów . Jak zwykle mam problem z naszymi babciami które niczego nie potrzebują No i z dziećmi w wieku 12 lat :( nie wiem co lubią takie nastolatki .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra już prawie grudzień. Zaraz święta a ja zero porządków. Nie mam na nic sił.
Prezenty muszę kupić nawet nie wiem co [emoji23] a od jutra mam tyle roboty ze nie wiem w co ręce włożyć. Mam tyle zamówień na torty na grudzień że ta dekoracja z masy cukrowej to mi się po nocy będzie śnić. [emoji26]


34bwyx8dkk6avua5.png
 
My juz po badaniu :)
Z dzieckiem wszystko dobrze, lekarz mało delikatny ale mniejsza o to.
Mam trochę niedosyt, bo myślałam że będzie w 3d ale niestety .
Termin jeden dzień wcześniej czyli 11.06 ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Zielonka to super ze wszystko oki z maluszkiem.
Mam wrażenie ze wasze dzisiejsze wizyty wszystkie jakieś takie 'niedorobione' były[emoji52]

f2w3rjjgfd8znk4b.png
 
My juz po badaniu :)
Z dzieckiem wszystko dobrze, lekarz mało delikatny ale mniejsza o to.
Mam trochę niedosyt, bo myślałam że będzie w 3d ale niestety .
Termin jeden dzień wcześniej czyli 11.06 ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Zielinka a ty jakoś niedawno nie byłaś na usg pamiętam że zdj dodałas i pisałaś że to dziewczynka. Dziś też byłaś na usg?

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
reklama
Zielonka to super ze wszystko oki z maluszkiem.
Mam wrażenie ze wasze dzisiejsze wizyty wszystkie jakieś takie 'niedorobione' były[emoji52]

f2w3rjjgfd8znk4b.png
Taki jakiś dziwny dzień. .. tez się ciesze ze wszystko super ale jednak niedosyt jest [emoji3]
I powiedział, że nie może nic powiedzieć na temat płci a ginekolog w czwartek powiedział ze w 80 % składnia się ku dziewczynce.
Pogubiłam się totalnie

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry