reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć Mamusie a ja po wypiciu glukozy i powiem Wam ze nie było źle. Pomogła zimna woda i cytryna a dodatkowo jeszcze dostałam jakąś nowość glukoza o smaku cytryny i jest rewelacyjna da się ja wypić nawet bez cytryny ale oczywiście cytryna jeszcze bardziej poprawiła smak :) teraz 2 godzinki relaksu i pobranie krwi :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Hej, naczytałam się. Cieszę się bardzo,z wszystkich udanych wizyt :) Nie mam czasu siedzieć z Wami na bieżąco ale jestem jak tylko mogę ;)

A powiedzcie mi po co dokładnie ma być ten zamknięty wątek bo coś nie jarzę ostatnio chyba ? Tutaj jest przecież ok.Oczywiście dołączam do Was tylko nie bardzo wiem jak ogarnąć dwa wątki.
 
Dziewczyny jakie wy jesteście obrotne , ja jeszcze nic nie kupiłam na święta. Już mam niektóre rzeczy upatrzone. Amelia chciała Barbie tęczową syrenkę. Dostanie na Mikołajki a na święta wczoraj w Tesco widziałam Else śpiewającą. Zostaną jeszcze prezenty dla męża, siostrzeńca, rodziców, rodzeństwa , dla babci i dwójki dzieci z dalszej rodziny, ale będą na wigili. Dla brat już upatrzyłam zabawne koszulki świąteczne w Reserved. A dla innych mam pustkę w głowie. Ja jeszcze żyję w świadomości , że tyyyle czasu jeszcze zostało.

A co do ruchów ja czułam ok 19-20 TC i to były pływające rybki pod skórą albo motylki.A teraz czasem czuje fale, ale raczej mi się w jelitach przelewa. Zdrowy rozsądek [emoji38]

U nas zasypało. Jemy śniadanie i idziemy lepić bałwana[emoji173]

Miłego dnia [emoji4]


f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Cześć Mamusie a ja po wypiciu glukozy i powiem Wam ze nie było źle. Pomogła zimna woda i cytryna a dodatkowo jeszcze dostałam jakąś nowość glukoza o smaku cytryny i jest rewelacyjna da się ja wypić nawet bez cytryny ale oczywiście cytryna jeszcze bardziej poprawiła smak :) teraz 2 godzinki relaksu i pobranie krwi :)

svchs65gg8talrm7.png

Cieszę się bardzo :)

Ja biocenozy nie miałam robionej ani w poprzedniej ani do tej pory w tej ciąży.

Jeśli chodzi o wątek zamknięty, to też uwazam na ten moment, ze to za szybko, ponieważ wciąż dołączają nowe Dziewczyny. Jeśli będziemy pisać na wątku prywatnym, to one już nie będą miały szansy dołączyć.
 
Ja sobie właśnie uświadomiłam ze od jakiegoś czasu nie męczą mnie juz wzdęcia. Ale zdaje mi się ze to przez to ze mało ostatnio jadlam[emoji26]

f2w3rjjgfd8znk4b.png
 
To i ja dołączę do tego zamkniętego wątku Dziewczyny piękne zdjęcia aż łzy miałam w oczach Cieszę się że same dobre wyniki
Ja tez mam wizytę w czwartek Pierwsze irlandzkie usg w szpitalu na 16 idę z mężem ale wiem że będzie czekać przed drzwiami(STRES) Miłego dnia dziewczyny
2nn33e3k57p2s5xe.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny! Gratuluje udanych wizyt i pieknych zdjec :) ja mam dopiero genetyczne 14 wiec jeszcze troche czekania. Co do watku zamknietego to podoba mi sie pomysl ze zdjeciami (prosze o dolaczenie) ale tez uwazam jak moje poprzedniczki ze jeszcze ktos moze dolaczyc wiec jeszcze poczekajmy z pisaniem w watku zamknietym.
Co do prezentow to internet to dla mnie blogoslawienstwo. 3/4 prezentow kupionych. Tylko dla meza nie mam pomyslu :(

 
Do góry