reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

My zostajemy na święta w Irl spędzimy ja ze znajomymi i szwagierką co do prezentów to nie mamy ciśnienia pewnie inaczej byłoby z dziećmi ja tak i tak jestem bardzo kiepska w kupowaniu prezentów nigdy nie wiem co
2nn33e3k57p2s5xe.png
 
reklama
Dziewczyny, czytam o tych Waszych ruchach i z jednej strony się cieszę, a z drugiej nie dowierzam. Sama kilka razy miałam wrażenie, ze to juz to. W pierwszej czułam dopiero w 21 tc.

Poniżej link do wywiadu z mamąhinekolog, kobietą która jest ginekologiem i jednocześnie mamą.

Czy zawsze jest tak, że w drugiej i kolejnej ciąży czujemy ruchy dziecka szybciej? Z czego to wynika? W którym tygodniu brak ruchów dziecka powinien n...

Czytaj dalej na www.superstyler.pl/dziecko/mamyplan-tanczacy-brzuch-czyli-cala-prawda-o-ruchach-dziecka/ [emoji767] SuperStyler.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dla leniwych powiem, że druga ciąża to ok 18 tc. Dla ginekologów czucie ruchów w 16 tc to juz baaaaardzo wcześnie , a 12tc dziecko jest za małe , a płynu owodniowego za dużo, ściana macicy za gruba żeby cos poczuć.
Więc czekajmy spokojnie i nie nakręcajmy się tymi ruchami.


oar8pg4ngmro558y.png

Byłam już w ciąży, znam wiecej kobiet, które czują dzidziusia wcześniej. Tu nie chodzi o regularne ruchy przecież, a o pojedyncze - ja poczułam wczoraj RAZ i pewnie przez kilka dni nic. Gazy mam nieustannie, nie tylko w ciąży i umiem odróżnić te dwie rzeczy.




74703e3ksg0ul1uj.png
 
Hmm ja biocenozy także nie miałam robionej,moja gin nawet o tym nie wspominała.
Co do wątku zamkniętego także jestem za tym,żeby wrzucać tam zdjęcia,a ogólnie można zostawić ten :)
Ja nie za bardzo mam pomysly na prezenty świąteczne.. chyba tylko dla mamy pomyślałam,że może jakiś kupon na pazurki czy coś
 
Hejka ! Ale zamuliłam. Wyprawiłam dzieci do szkoły i zasnęłam :errr:
Nie nakręcajcie się tak. Wątek zamknięty może sobie być a korzystać będziemy z niego na tyle ile będziemy mieć potrzebę. W razie jakby się rozwinął też nie jest problemem w każdym momencie wciągnąć kogoś nowego. Na początek mogą to być tylko zdjęcia ;)
Co do ruchów to ja w drugiej ciąży poczułam w 16 tc a w pierwszej w 20tc teraz jeszcze czekam. Raz wydawało mi się że coś poczułam ale jeszcze nie liczę tego :) Z drugiej strony wierzę że ktoś sporadycznie może już coś poczuć.
My cały czas w remoncie, nie wiem co to będą za święta...
 
Cześć dziewczyny! Gratuluje udanych wizyt i pieknych zdjec :) ja mam dopiero genetyczne 14 wiec jeszcze troche czekania. Co do watku zamknietego to podoba mi sie pomysl ze zdjeciami (prosze o dolaczenie) ale tez uwazam jak moje poprzedniczki ze jeszcze ktos moze dolaczyc wiec jeszcze poczekajmy z pisaniem w watku zamknietym.
Co do prezentow to internet to dla mnie blogoslawienstwo. 3/4 prezentow kupionych. Tylko dla meza nie mam pomyslu :(

Ja też mam 14. 12 [emoji4]

rjyxq1k.png


ft7rplb.png
 
Oj tak. A myslalam, ze w drugiej ciazy bede spokojniejsza bo juz wiem co i jak. Ale to nie prawda czlowiek dalej tak sie stresuje.


Ja w tej ciąży (trzeciej) dopiero przekonałam się co oznacza powiedzenie "każda ciąża jest inna". Wczoraj powiedziałam mężowi że nasze dziecko będzie miało kolki no bo jak wszystko na odwrót to wszystko hehehehe
Wczoraj miałam bule brzucha i z pleców. W końcu wzięłam nospę i zasnęłam. Może od tego siedzenia na wywiadówce, 1,5 godziny na dziecięcym krzesełku, ne wiem ale przestraszyłam się.
 
reklama
Wczoraj z mężem a właściwie mąż pomalował pokój mieliśmy się do niego przenieść bo nasza sypialnia była za mała żeby zmieścić tam łóżeczko ale jak do tego nowego pokoju wsadziliśmy nasze łóżko sypialniane to okazało się ze ten pokój tez jest za mały wiec musieliśmy przeorganizować cały dom 2 dziewczyny przenieśliśmy to mniejszego pokoju jedna ma sama pokój No i my mamy największa sypialnie w domu, teraz jest troszkę pusta bo jest miejsce na komodę, łóżeczko i fotel No i nowa szafę, Wiec czekam nie podoba mi się taka pusta przestrzeń :(
Właśnie oglądam ddtvn i mówią o przygotowaniach do sezonu narciarskiego bardzo mi smutno ze ja w tym roku nie pojeżdżę na nartach ale wymyśliłam żeby w niedziele pojechać do Zakopanego może się uda :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry