reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witam nowe mamusie.
Ja dzisiaj umieram. wczoraj cały dzień mi nie dobrze było ale dzisiaj to przegięcie no kur.. to już 12t6d . miało być lepiej a nie gorzej ! Jak tak dalej pójdzie to będzie słabo... w środę prenatalne i coraz bardziej się boję. w sumie to już się nastawiłam na wydanie 1.5 tys na aminopunkcje... jakieś złe przeczucia.

w57vyx8dubspq12k.png
Bellax bez takich mysli! Bedzie dobrze, idziesz do najlepszego specjalisty.
Niestety mnie tez nie jest lepiej z kazdym dniem :(



 
reklama
Co do przytulania z mężem to ja odpuściłam calkowicie ostatnio od razu na drugi dzień plemienia i stres przez tydzień na szczęście mój B bardziej zestresowany niż ja więc nie męczy mnie
Też już bym chciała ograniczyć przyjmowanie leków zapytam w Polsce
Jesli chodzi o wypryski to mnie ciąża traktuje łagodnie kilka przed testowaniem i 1-2 od czasu do czasu
Dziewczyny powodzenia na badaniach
2nn33e3k0a09jxhs.png
 
Wracam do żywych [emoji5]
Sobota to był chyba najgorszy dzień od początku ciąży, piątek tez masakra.
W sobotę ostatnimi siłami wysprzatalam łazienkę a 10 minut później przy wymiotach nie zdążyłam i na nowo do sprzątania [emoji22][emoji22][emoji22]
Wczoraj lepiej i mam nadzieje,ze juz tak zostanie i że to było magiczne pożegnanie 12 tygodnia. Jutro usg genetyczne [emoji173]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, Witam nowe czerwcóweczki :)
Bellax- nawet tak nie mów!!zobaczysz,że wszystko będzie dobrze !!
Moja cera też nie współpracuje,mam nadzieje że to niedługo minie... pamiętam,że kiedyś używałam sudocremu i pomagał,ale tylko na te syfki co już wyszły,a ja mam podskórne bolesne :( ewentualnie wypróbujcie jeszcze olejek z drzewa herbacianego w aptece ok 10zł, trzeba kilka kropelek na patyczek do uszu i przykłada się miejscowo :)
Kochane wiem,że były dziewczyny z Warszawy co wybierały się na genetyczne do babka medica,jesteście jeszcze?? ;>
 
Bellax co za głupi lekarz, no nie wytrzymam. O co mu dokładnie chodziło? Zobaczysz jak za parę mc będziesz tulić maluszka i pluć sobie w brodę że nie potrzebnie się denerwowałaś.
 
reklama
Do góry