reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja proponuję Beatę i Emke na moderatorów :)

Spadam spać co by sobie trochę czas przyspieszyć do jutrzejszego usg.... brrrrr
Emkemat:) ja odpadam.

A może majka?

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Cześć Dziewczyny. Przeczytałam wszystko [emoji3] ja od rana na wyjeździe. Byłam na zakupach z mamą a potem na obiedzie u ciotki. Skorzystałam z promocji -20% w H&M i kupiłam tam dżinsy ciążowe fajne trochę za duże ale to na przyszłość. A i były getry/leginsy dla mam z wysokim stanem też wzięłam. Oprócz tego buty Lasocki bo w ccc też było -20% skórzane na lekkiej koturnie i traperze żeby śliskie nie były i wygodne. Kupiłam też w innych sklepach dwie bluzki takie eleganckie ale luźne. W hm tyle rzeczy dla maluszków ale się powstrzymałam. Musiałam kupić tesciom zaległe prezenty to jak na jeden dzień za dużo tematów.
O dziwo brzuch mnie nie bolał za to kość ogonowa strasznie i promieniowalo do prawej nogi że i teraz ledwo leżę. Ja nie wiem masakra jakaś tak mnie bol łapie jak się ruszam że oddechu złapać nie moge.
Ja też sobie ostatnio zrobiłam hybrydy po ponad miesiecznej przerwie. Sama sobie robię rok temu zainwestowałam w semilac. Mam z 20kolorow. robilam sobie i kilku babeczkom z rodziny wiele razy i nikogo nie uczulil.
Robiłam sombre dzień przed testem ciążowym i do świąt spokojnie wytrzymam a może i dluzej bo odrost u nie widać bi zrobiłam ostatnio ciemniejsze od skóry.
Dajcie znać co z tym watkiem prywatnym ja też jestem za.


p19ucsqv6rf79f3c.png
 
U mnie ceny ciążowej odzieży nie dość że kosmiczne to jeszcze zero wyboru gdyby nie lidl i ebay tez nie miałabym co ubrac a brzuch juz widac od 4-5 tyg usg 01.12 a genetyczne 09.12 ostatnie miałam 07.11 więc nie mogę się doczekać Fajnie Was się czyta dzięki za przyjęcie dziewczyny
 
reklama
Do góry