reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Je ze swoją matką nie rozmawiam od wielu lat. Ona ze swoimi wnukami nie rozmawiała nigdy i nigdy nie wyraziła takiej chęci. Nawet nie wiecie jak bardzo mi przykro w takim momencie. Biologiczny ojciec ma swoją rodzinę i też mu do niczego nie jestem potrzebna. Dobrze że mam swoją własną rodzinę ale w gorsze dni to ciut za mało.
Majka przykro mi że Twoja rodzona matka jest taką osobą. To bardzo smutne. Ale jest jeden plus tego. Wiesz jaką matką nie będziesz ani nie jesteś bo już masz dzieci. Ja mam właśnie takie podejście. Widzę jakich błędów nie popełnie w wychowaniu moich dzieci i jaka nie będę w stosunku do nich.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem że łóżeczko jest bardziej praktyczne , ale wiecie jak to jest , ciąża hormony chwilowo rozum mi odbierają :tak: Zakupów jeszcze nie planuję ale tak się już rozglądam .
 
Dżinsy ładne ale ja się boje takich jawnych kolorów i jeszcze przetarć uważam ze wyglądam jak wielorybek w takich :) u mnie w dużym centrum handlowym nie ma w hm działu ciążowego muszę poszukać w innym sklepie


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
Cześć :)
Ja też jestem za łóżeczkiem.Swoją drogą bardzo praktyczne! na allegro wyparzyłaś?
Upierdliwa mama? mam i ja! :D akcja sprzed chwili. Pojechałam z koleżanką o 19:00 na zakupy i ploteczki. Wróciłam o 22:00 i od progu wielkie pretensje gdzie i po co tyle byłam?! i jakim prawem nie odbieram telefonów. (Wkurzyłam sie, bo zawsze jest tak, ze jak gdzies wyjdę to milion połączeń( I powiedziałam, ze nie po to wyszłam z domu, żeby odbierać od nich telefony (dodam, ze to zawsze durne pytania typu:"gdzie dokladnie jesteś, kiedy wrocisz?!". Ile ja mam lat, aaaaaaaaaa. Podniosłam troche głos, pewnie niepotrzebnie, nie do konca panuje nad swoimi nerwami choć w dalszym ciagu uważam, że miałam rację tylko w inny sposób powinnam odeprzeć atak :)
Justynka.. jedz kochana, nawet "na siłę" dla maluszka. Trzymaj sie :*
 
Je ze swoją matką nie rozmawiam od wielu lat. Ona ze swoimi wnukami nie rozmawiała nigdy i nigdy nie wyraziła takiej chęci. Nawet nie wiecie jak bardzo mi przykro w takim momencie. Biologiczny ojciec ma swoją rodzinę i też mu do niczego nie jestem potrzebna. Dobrze że mam swoją własną rodzinę ale w gorsze dni to ciut za mało.
Rozumiem cie :( mojego dziecka nie ma potrzeba widywac. Zreszta bardzo duzo zlego dotknelo mnie od mojej mamy, zawsze sie staram, aby byc lepsza dla synka.

Mam o tyle.lepiej, ze tata ma druga rodzine, ale utrzymujemy kontakt. Koha wnuka, dzwoni do mnie co 2-3 dni. Tata jest dobry.

Ja wybralabym lozeczko ze wzgledow praktycznych i finansowych.



 
Witaj i gratulacje :)

Co do wizyty u lekarza to pierwsza musi być do 10tyg. aby dostać becikowe po urodzeniu dziecka.

Na pierwszej wizycie lekarz zbada ginekologicznie, wykona usg przezpochwowe i potwierdzi ciąże. Może pobierze wymaz do cytologii jesli uzna za konieczne oraz da skierowanie na rożne badania krwi.


74703e3ksg0ul1uj.png

Dzieki za porade :) Powinnam sie załapac na poniżej 10tyg.
Wizyte mam już w piątek i tak jakoś na szpilkach siedze....
Mam nadzieje ze mimo że jest "pierwszy lepszy" to zleci mi wszystkie badania na raz. Sporo tego bedzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przede wszystkim gratulacje :) nie martw się,zawsze jest tysiąc myśli,radość i jednocześnie przerażenie,to normalne ;)
Najlepiej,żebyś poszła na wizytę do 10tyg,bo wtedy możesz starać się o becikowe. Na kiedy masz wizytę?
Na pewno na wizycie lekarz przeprowadzi wywiad(np. Data ostatniej miesiączki). Potem powinno być usg,które potwierdzi lub wykluczy ciązę. Jeżeli się potwierdzi to dowiesz się,który to tydz według usg i datę porodu, a także wymiary fasolki ;) wtedy też zakłada się kartę ciąży i dostajesz skierowanie na badania :)

Baaardzo Ci dziekuje za informacje. :)

Czyli nie jestem dziwna jeśli chodzi o mój totalny mętlik w głowie? Wokół siebie mam same dziewczyny co natchnione z wyczekaniem planowały ciąże... u mnie inaczej

Wizyte mam w Piątek, juz za 3 dni, wiec mam nadzieje że lekarz bedzie rzeczowy i zrobi wszystko co trzeba... troche sie boje ze wpadne w płacz jestem dość emocjonalną osóbką...procz mojej drugiej połówki jeszcze nikt inny nie wie... dziwnie sie czuje z takim nieprzegadanym tematem.

Jak już bede po tej pierwszej wizycie to już rzeczywiście spojrze na to inaczej, bardziej realnie.
Pozdrowionka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Raz na tydzień potem raz na 2 tyg maska . Trzymamy ja pół h. BIOVAX ( stosują ja nawet kobiety po chemioterapii super) cena ok 15 zł.
Zobacz załącznik 784412

Do codziennego użytku maska zamiast normalnej odżywki baap 30 zł ale 500 ml , w promocji 20 zł
Zobacz załącznik 784413

I jedwab do włosów super wydajny . Nie obciąża włosów jak inne ok 15 zł
Zobacz załącznik 784414

Wszystko do kupienia w rossmanie. Po dłuższym stosowaniu włosy są jak nowe . [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Znam te kosmetyki i stosowalam..nie na kazde wlosy dzialaja cuda..u mnie byly po prostu ok ale wlosy dalej wypadaly i rozdwajaly sie

 
Do góry