reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wroniasta dobrze ze się odezwałaś bo myśmy tu juz od zmysłów odchodziły. W sprawie igg nie pomogę bo się nie znam[emoji53]
Ja płeć poznałam tez kolo 20 tygodnia, ale teraz planuję szybciej bo na prenatalnym [emoji4]
Witam nowe Mamusie [emoji8]


no troszkę mnie nie było - praca i latanie po lekarzach, a wieczorami konanie od mdłości... :) ale teraz jestem na zwolnieniu i wreszcie mam czas na nasze forum
 
reklama
Moje blizniaki daja czadu. Tak jak pisalam dostalam jakis zastrzyk i glukoze.

Co do plci. Ja poznalam w 12 tygodniu, ze nasze dziecko bedzie synkiem. Jak to Pani doktor wtedy powiedziala "jak juz uroslo to nie odpadnie"



 
Wroniasta, dobrze, ze zmienilas lekarza. Nie czytaj nic w Internecie, Twój dzidziuś na pewno jest i będzie zdrowy. Daj znać od razu po wizycie.
 
reklama
Do góry