reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wroniasta dobrze ze się odezwałaś bo myśmy tu juz od zmysłów odchodziły. W sprawie igg nie pomogę bo się nie znam[emoji53]
Ja płeć poznałam tez kolo 20 tygodnia, ale teraz planuję szybciej bo na prenatalnym [emoji4]
Witam nowe Mamusie [emoji8]


no troszkę mnie nie było - praca i latanie po lekarzach, a wieczorami konanie od mdłości... :) ale teraz jestem na zwolnieniu i wreszcie mam czas na nasze forum
 
reklama
Moje blizniaki daja czadu. Tak jak pisalam dostalam jakis zastrzyk i glukoze.

Co do plci. Ja poznalam w 12 tygodniu, ze nasze dziecko bedzie synkiem. Jak to Pani doktor wtedy powiedziala "jak juz uroslo to nie odpadnie"



 
Wroniasta, dobrze, ze zmienilas lekarza. Nie czytaj nic w Internecie, Twój dzidziuś na pewno jest i będzie zdrowy. Daj znać od razu po wizycie.
 
reklama
Do góry