reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny a tak już od doświadczonych mam. W którym tygodniu dowiedziałyscie się o płci swoich poprzednich dzieci ?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
20 tydz.




wniduay3s76h08au.png
 
reklama
Zielinka ja tez w zwykłym 2D poznałam płeć, choć potem lekarz przełączył na 3D pokazać mi dzidziusia, hihi, jak kurczak wtedy wyglądał :D Ja generalnie miałam przeczucie, ze będzie dziewczynka, a tu już w 13 tyg., gin mi rozwiał wszelkie wątpliwości. Szymcio tak kikucika pokazywał do USG, ze gin powiedział, ze w życiu nie będzie z tego dziewczynki :D
 
Mi sie tez wydaje, ze będę miała drugiego synka, choć moj Maz do brzuszka mówi jakby tam była dziewczynka :D Ale podobnie jak Majka i zapewne każda z nas codziennie proszę Boga, oby maleństwo było zdrowe, bo to najważniejsze.
 
Dziewczyny jak jestem jeszcze w temacie rad.
Przed ciążą byłam fanką słodyczy teraz nic nie tkne. Na początku miałam smaki na śledzie i wszystko co kwaśne a teraz musze zmuszać się do jedzenia. Nie mam potrzeby i nic mi nie smakuje. Czy któraś z Was też tak ma ? [emoji26][emoji47]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też tak mam. Jak zjem coś słodkiego to mnie mdli wiec wolę nie próbować. Nie ma też żadnych zachcianek ani ochoty na nic. Nic mi nie smakuje jem na siłę. Najwięcej jem owoców bo mi jakoś najbardziej podchodzą:)
 
reklama
Do góry