reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Wroniasta, Twój wynik oznacza, ze najprawdopodobniej teraz przychodzisz toxo. Ja mam tylko pozytywny wynik IgG, co oznacza, ze już przeszlam już.

Zając ja z cytomegalia mam podobnie, tzn. zarówno IgG i IgM ujemne, czyli ani nie przechodzilam do tej pory, ani obecnie nie przechodze.

Klaudusia witaj wśród nas :) życzę spokojnej ciąży

Jeśli chodzi o zachcianki, to ja nie mam w ogole ochoty na słodkości. Wolę konkrety i to wytrawne, a najlepiej to smakują mi teraz produkty mączne :)
 
Co do toxo..skoro masz juz przecwiciala tzn ze juz tez kiedys chorowalas i jest male ryzyko zarazenia plodu..powinnas jednak isc szybko do lekarza bo wiem, ze szybkie branie antybiotyku odpowiedniego chroni dziecko..o konsekwencjach zarazenia tak mlodego dzidzi nawet narazie nie czytaj..szukaj szybkiej wizyty i smigaj do lekarza

 
Majka ja na ten moment mam wizyty prywatne u gin, bo na NFZ już nie ma miejsca do końca tego roku, więc skoro wizyta prywatna, to i wszystkie badania prywatnie :( dlatego za badania w poniedziałek zapłaciłam 340 zl
 
A wy cytomegalie robicie na nfz czy prywatnie? Ja nie robiłam...
Ja z pakietu medycznego ale ze znizka 20 % wiec to wsyzlo jakies 50 zl

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
No tak, niech nam rośnie :) napisz coś o sobie masz już jakieś dzieciaczki? Z kąd jesteś?
Mam już dwóch synów (7 i 5 lat), starszy zapowiadał już wcześniej, że jak będzie miał młodsze rodzeństwo to się wyprowadza do babci [emoji12] bo nie będzie wysłuchiwał płaczów i krzyków i wąchał kup [emoji12] młodszy się bardzo cieszy ale ma być braciszek [emoji15] Mieszkamy w woj. mazowieckim a ja aktualnie jestem w pracy [emoji5]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry