reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Motylek przez chwile myślałam że to moje zdjęcie z tymi lekarstwami [emoji3] u mnie też pełna torba a zastrzyki na pewno będę brała do końca ciąży.Ważne tylko żeby dobrze się wkłuć no i siniaki raczej nie uniknione.Trzymam kciuki [emoji4]

f2w3rjjg4alhglhc.png
Lekarz mówił ze na spokojnie i bez napinania to nie bedzie siniaków. Jeden ma za sobą.
Clexane placicie 100% czy macie zalatwione te znizki ?

Ja ma. Ze zniżką ;)
 
Ale to jakies badania musialas robic czy jak? Bo mam wskazania do clexane bo noga mnie boli i ddedimery mam wysokie ale nie moga mi wypisac ze znizka ze musze miec jakies stwoerszone zmiany w bialkach?? Jakie badania musze zrobic i gdzie?

Ja nie robilam żadnych badań. Historia z poronieniami i ciąża u mnie bylo wskazaniem




wniduay3s76h08au.png
 
Sokoleoko i jaka masz opinie o dr Makowskiej? Ja byłam zadowolona :) a tego Janczewskiego to nie kojarzę, nawet ze słyszenia.

Ale fajnie, ze już są lipcowki, to znaczy że nam juz powoli o miesiąc bliżej do terminu :)
 
Specyficzna jest ;) ale zawsze kompetentna. Ogólnie spoko. Ja mam generalnie skomplikowaną historię, bo ta ciąża jest wpadką przed crio transferem;) w poprzednią "pustą" ciążę zaszłam po przestymulowaniu. Więc w miarę rozwoju sytuacji targały mną różne odczucia. Ale ogólnie bym poleciła tego lekarza.
 
reklama
Sokoleoko rozumiem, to naprawdę sporo przeszlas już. Ale najważniejsze, ze się udalo i jest ciąża. To fakt dr Makowska ma trochę swój świat, ale właśnie jest kompetentna i przy tym wszystkim taka ludzka, dzięki czemu ja jej zaufalam i podobnie jak Ty polecilabym innym. Choć dr Kubicka to i tak anioł i nie znam lepszej gin, jest wspaniała :)
 
Do góry