reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hejka!
Co do różnicy wieku to mój synek miał 1 rok i 4mc kiedy urodziłam mu siostrzyczkę i nie żałuję. Bawią się razem, kłócą razem ale i bardziej samodzielni są bo razem raźniej. Teraz boje się tej przepaści wiekowej między nimi a trzecim maluszkiem, będzie jak jedynak :)
 
reklama
Majka a miałaś kogoś do pomocy, czy sama dwojeczke ogarnelas? Ja najbardziej się boję, że nie dam sobie rady. Mąż całymi dniami poza domem a ja sama...

8p3os65g3k9y4h3n.png
 
Hejka!
Co do różnicy wieku to mój synek miał 1 rok i 4mc kiedy urodziłam mu siostrzyczkę i nie żałuję. Bawią się razem, kłócą razem ale i bardziej samodzielni są bo razem raźniej. Teraz boje się tej przepaści wiekowej między nimi a trzecim maluszkiem, będzie jak jedynak :)
Majka a miałaś kogoś do pomocy, czy sama dwojeczke ogarnelas? Ja najbardziej się boję, że nie dam sobie rady. Mąż całymi dniami poza domem a ja sama...

8p3os65g3k9y4h3n.png
No powiem Ci że lekko nie było. Na rodzinę liczyć nie mogłam a mąż po pracy musiał odpocząć więc też nie pomagał ale jak człowiek musi to da radę ;)
 
Cześć Dziewczyny! Też chętnie do Was dołączę. Wprawdzie mam termin na końcówkę maja, ale bliżej mi z zaawansowaniem ciąży i dylematami z Wami:) niż w majowych.
Mam synka 7,5 lat. Byłam z nim dzisiaj właśnie na wizycie i badaniach w porani gastro dla dzieci, ponieważ ma powiększoną wątrobę i oprócz lekkich bóli brzucha nic więcej. Pobrali mu krew na kilka nietypowych badań i czekamy... Staram się nie myśleć, ale nie powiem, martwię się :(
A z moją Dzidzią w brzuchu to niestety się jeszcze nie widziałam. w 5t3d miałam USG i był tylko pęcherzyk. Teraz w czwartek mam wizytę, będzie to 7t3d. Wielkich dolegliwości nie mam. Pobolewają i sa większe piersi, bardzo często chodzę siusiu, nawet 4 razy w nocy i wtedy trudno zasnąć, za to w dzień padam. Na szczęście jestem na L4 i tak zostanie do końca. Sytuacja w pracy taka, że likwidują mój dział i szykują się zwolnienia. Mnie by już nie zwolnili, ale ktoś inny popracuje dłużej. Kierowniczka wie, bardzo mi gratulowała i kazała odpoczywać i dbać o Dzidzię :) Poza nią wiele osób już wie, nie potrafię nie podzielić się taką radością:):)
Witaj kochana :-) a powiedz,kiedy OM??

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Witam Nowe Mamy cieszę się że jest nas tak dużo już a to jeszcze pewnie nie koniec :)
Ja już z moim Maluchem od 6 rano układamy puzle :)
Miłego Dnia :)

svchs65gg8talrm7.png
 
Czesc dziewczyny :) i milego dnia :)
Fajnie chociaz we snie poczuc ruchy dzieciatka :))
Ja nie wiem czy mi sie wydaje czy mnie mdli.. Tak sie cieszylam, ze mnie nie dopadlo jeszcze ;o ide zaraz na morfologie i bete przy okAzji. Zobaczymy jak to wyglada i wtedy stwierdze czy juz moge isc do gina :)
 
A u mnie moja mala się zorientowala dzisiaj ze do pracy nie chodzę i cieszy się że mam cały tydzień urlopu. Mam nadzieję że w czwartek będę mogła im już wszystko wyjaśnić i pokazać zdiecie :D mam na dzisiaj wizytę na NFZ może też by zrobiła usg ale z racji na te krwawienia wolę tam nie grzebać jak w czwartek Itak idę do luxmedu konkretnie na usg ale kusi...
 
A u mnie moja mala się zorientowala dzisiaj ze do pracy nie chodzę i cieszy się że mam cały tydzień urlopu. Mam nadzieję że w czwartek będę mogła im już wszystko wyjaśnić i pokazać zdiecie :D mam na dzisiaj wizytę na NFZ może też by zrobiła usg ale z racji na te krwawienia wolę tam nie grzebać jak w czwartek Itak idę do luxmedu konkretnie na usg ale kusi...
Daj znać dzisiaj po wizycie. Ja jutro mam wizytę na nfz właśnie. Boję się,że nie będzie jeszcze nic widać,bo chyba owulacja mi się przesunęła...

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Daj znać dzisiaj po wizycie. Ja jutro mam wizytę na nfz właśnie. Boję się,że nie będzie jeszcze nic widać,bo chyba owulacja mi się przesunęła...

uwo9dqk323h73wzt.png
Ja dopiero w czwartek idę. Powinno u Ciebie być serduszko a myślisz że w którym dniu mogła być owulacja? Bo u nas np niby 17dc z temperatury była owu a testy były pozytywne od 14 do 16dc i 16dc ostatni raz się przytulaliśmy a bóle owu miałam 15 i 16dc to moja ciąża będzie też dość wczesna nie? Na usg idę w 6t 5d musi być widać. Czekam na Twoje jutrzejsze wieści :D
 
reklama
Zazdroszcze Wam juz tych wizyt :) ktos dzisiaj ma? Jeśli tak to powodzenia [emoji4] mi sie strasznie wech wyostrzyl... Zrobilam dziecku kanapke i mi bialy chleb smierdzi[emoji14]


 
Do góry