reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Oj ja z moimi dziewczynami jeazcze z grono.net z 2010 to już morze alkoholu po ciąży wypilysmy :D kontakt jest na bieżąco do tej pory. Co prawda z ponad 20 zostało 8 w zamkniętej grupie na fb ale.liczy się jakość a nie ilość :D
 
reklama
Ja niestety zrezygnowałam dobrowolnie. Dziecko, praca, mąż, dom i 20-40 stron forum do nadrabiania dziennie nie dawałam rady nadrabiać . Teraz mam kontakt tylko przez IG lub FB z kilkoma osobami .


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emkaa dlatego my przenioslysmy sie na fb :) tam jest latwiej jak juz sie ludzie znaja :) tutaj jest fajnie na poczatku bo tak bardziej anonimowo :)


 
Hej Dziewczyny, mialam dosc intensywny weekend i nic nie pisalam ale podczytuje was caly czas!
Fajnie ze tyle nowych dziewczyn dolaczylo.

Pojawily mi sise mdlosci i powiem wam ze to faktycznie nie jest fajne :). Na szczescie nie jest tak zle.

Dzis umowilam sie do lekarza ale dopiero na 19 mial wolny termin :( Martwie sie czy to aby nie za pozno.

Dziewczyny jak to jest z tym moim suwaczkiem widac czy nie???
 
Sunnyday a na kiedy masz termin ze za pozno?
Ja mam nadzieje ze nie bede miala jakichs wielkich mdlosci
W aplikacji nie widac suwaczka Twojego


 
Jaaa dziewczyny, ale plodzicie [emoji23][emoji23][emoji23]
U mnie dziś ciężki dzień. Pierwszy dzień miałam mdłości. Nie znam tego z poprzedniej ciąży. Na szczęście nie były silne i po jedzeniu przechodziły. Dodatkowo synus daje w kość. Bardzo się zmienia, odkąd chodzi, nie usiedzi w miejscu nawet minuty. Wszędzie go pełno, a najbardziej interesują go rzeczy, które są niebezpieczne lub nie higieniczne. Np cały dzień generał by w śmietniku albo w ubikacji[emoji23][emoji23][emoji23]
My z naszymi wrzesnioweczkami również mamy stały kontakt na fejsie. O mojej drugiej ciąży dowiedzialy się zaraz po mężu.[emoji6]
Oczywiście witam wszystkie nowe mamusie [emoji8]

8p3os65g3k9y4h3n.png
 
reklama
Do góry