reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kłucia u ciągnięcia są ok bynajmniej tak mówi moja gin :) jeśli dzieci będą z czerwca to bedzie różnica 25 miesięcy od tych z maja 2015 a nie 23 :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Kłucia u ciągnięcia są ok bynajmniej tak mówi moja gin :) jeśli dzieci będą z czerwca to bedzie różnica 25 miesięcy od tych z maja 2015 a nie 23 :)

svchs65gg8talrm7.png
Zazdroszczę wam tak małej różnicy wieku .U nas będzie nie całe 5 lat. Ja urodziłam mając 22 lata o chciałam sobie trochę odbić , potem problemy z pracą i tak się odkładało.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to ja rodziłam 48 godz, z czego parte 10 min [emoji6] Jakoś szybko zapomniałam o bólu, ale teraz zaczął mi się przypominać i lekko się cykam [emoji23]. Mój gin mnie pociesza, że z drugim na pewno pójdzie szybciej i tego się trzymam [emoji4]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też dzisiaj tak kuło po lewej i też się boję ciąży pozamacicznej. Pewnie będziemy się tak baly aż do pierwszego usg. Ja w ogóle czuje się okropnie, teraz boli mnie bardziej jak na okres, albo jestem śpiąca, albo mi nie dobrze. Tragedia jak ma być tak cały pierwszy trymestr :(
Mam dokladnie to samo. Mdlosci,niedobrze mi ,i jeszcze biegunka codziennie doslownie leci ze mnie ehh

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Ja rodziłam 20h, choć gdyby liczyć tylko od regularnych skurczy to wyszłoby 5,5h z czego aż 2h parte. Póki co staram się nie myślec o porodzie, ale czasem mam taki przebłysk i wtedy przelatuje mi myśl "naprawdę znowu Ci się zachciało przez to przechodzić ?";)

Myślę jednak, że psychika kobiety jest tak skonstruowana , że gdybyśmy faktycznie bały się kolejnego porodu -unikając rodzenia kolejnych dzieci -ludzkość by wyginęła.

A co do bóli, to nie ma co panikować. Ciąża się zaczyna, jajeczko się zagnieżdża , tworzy się łożysko, organizm musi przestawić na zupełnie inne tory.

Poza tym jak coś boli to źle, jak nic nie boli to też źle, bo powinno:)

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Eemka roznica dwoch lat jest fajna, ale na poczatku nastawiam sie na hardcore. Dwulatek i noworodek - to na pewno bedzie sajgon :p. Co do pamieci do porodu- z czasem na pewno sie zapomina przynajmniej czesciowo. Ja tez licze na to, ze z drugim jest szybciej i latwiej :).
Blizniaki tez sie moga zdarzyc np po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry