reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No to ja zasypiam jak dziecko wieczorem a wstaję w nocy co chwilę i nie mogę znaleźć sobie pozycji do snu. A rano niby jestem wyspana a oczy jak 5zeta i muł na maksa
 
reklama
No to ja zasypiam jak dziecko wieczorem a wstaję w nocy co chwilę i nie mogę znaleźć sobie pozycji do snu. A rano niby jestem wyspana a oczy jak 5zeta i muł na maksa
Ja wirczorem to samo...scina mnie jak dzidziusia w 10 min [emoji23]

Za to rano 4.40 -5.00 i ja juz mam podpane...siku wstaje raz zazwyczaj takze nie jest zle..

 
Mnie mąż wczoraj pytał czy dobiłam już do 70kg powiedziałam że w czwartek mu powiem bo teraz wchodzę na wagę tylko jak mnie zmuszą czyli na wizycie [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ważyć nas będą jeszcze przy przyjęciu do szpitala [emoji28] przynajmniej u mnie tak jest. Ale co mnie obchodzi co sobie myślą obcy ludzie, ja czuję się świetnie, a mąż powtarza że pięknie wyglądam i ciąża mi służy [emoji7] mam już +16 i naprawdę nie wiem gdzie to się chowa! [emoji2]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
A no to ty masz po mnie tydzień,więc fakt byłoby dobrze wytrzymać jeszcze do końca maja. Ja brałam no spę i magnez na silniejszy skurcz,ale to i tak nie powodowało żadnego skracania itp,więc myślę iż nie musisz nic brać.

A no to ty masz po mnie tydzień,więc fakt byłoby dobrze wytrzymać jeszcze do końca maja. Ja brałam no spę i magnez na silniejszy skurcz,ale to i tak nie powodowało żadnego skracania itp,więc myślę iż nie musisz nic brać.
Jutro chyba pójdę do lekarza albo do niego zadzwonię. Szyjka ostatnio się skrocila i główka zaczęła schodzić do kanału rodnego dlatego lekarz zalecił odpoczynek. Nic nie robię, tylko leżę, a brzuch jak kamień. Skurczy nie czuje. Wzięłam na wszelki wypadek jedną nospe i magnez. Martwi mnie, że brzuch tak długo jest twardy i nie przechodzi mimo odpoczynku.
 
Mi w nocy biodra i pachwiny dokuczają zwłaszcza jak wstaje do toalety. Chwilę musze posiedzieć i dopiero ruszam do wc.

W weekend dostałam od szwagierki 3 kartony ciuszków od 56 do nawet 80. Od 8 rano siedziałam i przebieralam co się nadaje a co nie. Teraz druga pralka szaleje a mnie już tak kręgosłup napieprza ze musze się chwilę położyć. Mam dzisiaj chyba syndrom wicie gniazda [emoji39]

 
Wczoraj czytałam o objawach zbliżającego się porodu i ta bezsenność była też podana, że się organizm przygotowuje do nowego trybu życia po porodzie.
Dziś miałam swój 3 skurcz rano, się śmiałam do taty ze się zageszczaja bo między 1a 2 było 5 dni, a 3 już po 4 dniach, to teraz czekam na kolejny w piątek [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
To u mnie odwrotnie [emoji23] ....czyli na poród sie nie zanosi bo zaczelam ostatnio lepiej spać [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
 
Ja się dziś ważyłam równo 70[emoji23][emoji23] ale wczoraj się mega objadłam wiec licze że jutro bd mniej xD tak czy siak dopiero +8kg u mnie. Ale za to rozstępów coraz więcej [emoji21]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Dzień dobry ;-)
Od wczoraj nie biorę luteiny i powiem Wam że mam wrażenie że spojenie i szyjka mniej boli :-o
Nie wiem czy to od tego, ale brałam ja 2x.dziennie od 8 tygodnia.
Miałam wrażenie że jak przestane brać to zacznę rodzic. Hehe

Dziś wizyta o 16, proszę o trzymanie magicznych [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Miłego dnia [emoji8]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry