reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To u mnie +8-9 kg ,myślę,że dużo więcej nie przytyję .Urósł tylko brzuch i to nieduży a rozstępów i tak się zrobiło pełno ;) ale przejmowałam się pierwszymi,teraz już się nie przejmuję ale stosuję kosmetyki przeciw i maść na blizny. Zobaczymy czy to coś da.

Judzia no to dobrze by było gdybyś jeszcze te kilka dni poodpoczywała. Dasz radę :)
 
reklama
To u mnie +8-9 kg ,myślę,że dużo więcej nie przytyję .Urósł tylko brzuch i to nieduży a rozstępów i tak się zrobiło pełno ;) ale przejmowałam się pierwszymi,teraz już się nie przejmuję ale stosuję kosmetyki przeciw i maść na blizny. Zobaczymy czy to coś da.

Judzia no to dobrze by było gdybyś jeszcze te kilka dni poodpoczywała. Dasz radę :)
Dzięki. To pierwsza ciąża, więc jestem zdezorientowana. Zaciskam nogi i nie puszczę przed końcem maja ;)
 
Ważyć nas będą jeszcze przy przyjęciu do szpitala [emoji28] przynajmniej u mnie tak jest. Ale co mnie obchodzi co sobie myślą obcy ludzie, ja czuję się świetnie, a mąż powtarza że pięknie wyglądam i ciąża mi służy [emoji7] mam już +16 i naprawdę nie wiem gdzie to się chowa! [emoji2]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Ja troche wiem gdzie u mnie... w brzuchu [emoji23] i troche w dupsku i udach ;) ale jakos mnie to nie rusza juz. Czuje sie dobrze, nie czuje sie klocowato :) nadprogramowe kg jakos zrzuce ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Jutro chyba pójdę do lekarza albo do niego zadzwonię. Szyjka ostatnio się skrocila i główka zaczęła schodzić do kanału rodnego dlatego lekarz zalecił odpoczynek. Nic nie robię, tylko leżę, a brzuch jak kamień. Skurczy nie czuje. Wzięłam na wszelki wypadek jedną nospe i magnez. Martwi mnie, że brzuch tak długo jest twardy i nie przechodzi mimo odpoczynku.

Z tego co ja wiem jak cały czas twardy to raczej sobie ćwiczy. Gorzej jak skorcze regularnie się robią. Mój jest twardy nawet teraz. Szyjki już praktycznie nie mam od 2 tyg od 2-3 miesięcy zawsze lekarz mi zalecam odpoczynek i mówił że szynka miękka i się skraca. I tak na prawdę nic się nie dzieje. A tak jak pisałam wcześniej nospy w ogóle nie brałam choć miałam przepisana 2x3 dziennie a magnez odstawiłam 2 tyg temu. Nawet tak odkryłam ze jak więcej rzeczy robię to mam mniej skurczu. Albo może wtedy też się tak na to nie zwraca uwagi. :)
 
Tak piszecie o tej wadze, aż wskoczylam na wagę.57,5 czyli tak 11 +. Nie jest źle.Mniej więcej taka waga mi się utrzymuje od miesiąca. Myślę że więcej jak 1 kg już nie przytyje. Ale kto to wie. Rozstępów puki co brak. Oby tak zostało. :p
 
Ja mam skurcze codziennie, ale nie regularne i nie przybierają na sile - tzn. w szyjce nie boli bardziej.
Za to odkąd to spojenie mi siadło to non stop czuję szyjkę, takie napięcie w niej - jestem bardzo ciekawa co lekarz mi powie w pt, czy się skraca już... jak nie to ja nie rodzę [emoji12]
No i zaczynam się bać cięcia, bo jak to spojenie tak się rozluzniło to może być wskazaniem :/

Emkamat ty masz problemy ze spojeniem, jak u ciebie to wygląda?




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja dziś już biorę się za porządki do wyprowadzi żeby nie wozić wszystkiego muszę trochę powyrzucac bo nie wszystko mi jest potrzebne i sie nadaje już.. Trochę czuje sie połamana nie mam siły jakoś zrobiłam porządek z roślinami i doniczkami na balkonie i trochę swoją szafę przejrzałam i sił mi zabrakło :D muszę się zregenerować i wracać do pracy!
 
Dzień dobry ;-)
Od wczoraj nie biorę luteiny i powiem Wam że mam wrażenie że spojenie i szyjka mniej boli :-o
Nie wiem czy to od tego, ale brałam ja 2x.dziennie od 8 tygodnia.
Miałam wrażenie że jak przestane brać to zacznę rodzic. Hehe

Dziś wizyta o 16, proszę o trzymanie magicznych [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Miłego dnia [emoji8]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za Ciebie, a Ty trzymaj za mnie ;)
Ja mam wizytę o 16:30
 
No dobra, doszło mi jeszcze parcie na krocze, no co się ruszę, a w sumie cały czas mnie boli. Mały szaleje, a ja chodzę jak robot :)
Co prawda termin za miesiąc ale kurde dygam powoli ;)
 
reklama
Do góry