reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Happy ja mieszkam mm. Ale zastanawiam sie jak to bedzie jak maz wróci do pracy . Jak mam zrobic co kolwwiek w domu. Dziś pierwszy raz od środy umylam włosy i zjadłam śniadanie w toalecie :)
 
reklama
A unas kolki :(. Wczoraj popis taki ze szok. Meczyla sie z 5h..
Ja slyszalam ze 2 tygodnie dziecka nie ma. I o tyle o ile sprawdza sie to jak dziecka ma ztaczke i nie ma sily..
Nasza teraz potrafi nie spac po 4h a zabawienie jej to wyzwanie. A ciekawska bardzo. Ale szybko sie nudzi
 
Ja wczoraj miałam cały dzień ścisła dietę. Tylko sucharki i chleb z maslem. Chciałam sprawdzić, czy te bóle brzuszka i niespanie to zla dieta, czy co innego. Od wczorajszego wieczora podaję tylko mm i mam spokój. Nawet jak nie śpi, to przynajmniej nie płacze. Jutro do domu w końcu :)
 
U nas nie ma kolek ale mały jak jest za bardzo zmęczony to daje popis. Wczoraj byliśmy na sesji i puki spał było ok ale jak się przebudzil to musieliśmy kończyć sesje bo płakał aż na siebie byłam zła że mecze dziecko dla zdjęć.
U mnie niby laktacja juz się unormowała ale jakby więcej tego mleka mam ze mały nie daje rady wszystkiego wypić i fontanny sikają z piersi zawsze jak skończy jeść. Może dlatego że je często bo nawet co godzinę po trochę.
Wczoraj u nas przyszła nawałnica do 22 godz prądu nie było, zniszczyło nam ogródek.
A i nasz wczoraj skończył miesiąc i wczoraj zaczął się uśmiechać do nas, ale radość.

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nasz tez wczoraj pierwszy raz sie do mnie usmiechnal podczas kapieli. :-) Rowno miesiac po porodzie.
A poza tym chyba wychodza mu dwa zabki na dole. Nie wiem jak to mozliwe ze tak wczesnie... Ale widzimy dwa biale zabki na jego dziaslach...

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natalia nie zrozumialam. Podajesz i piers i butelke?W jakich ilosciach? My na razie jedna butelke na noc Aptamil (90ml-130ml), druga zamienilam na moje odciagniete mleczko. Tylko w nocy. W miedzy czasie piers. Maz podaje a ja spie i wychodzi jakies 4-5h snu. W dzien nic nie zrobie. Siedze z nim przyklejona do kanapy.

Melania sciagasz mleko czy dajesz modyfikowane? Jak odstawic kp zeby nie miec nawalu?...

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy, modyfikowane. Po moim, mimo scislej diety, Mila sie strasznie meczyla (a ja z nia). Nie wiem jeszcze jak będzie z tym nawalem, nie kp od wczorajszego wieczora, pije szałwie i odciagam pokarm ręcznie (tzn rękami, bez laktatora) jak pojawiają się guzki i stwardnienia tylko do momentu kiedy poczuje ulgę. Im więcej się ściągnie, tym większa produkcja. Na razie jest ok.

Pati, co u Was?

Ciekawe co się stało z tym zamkniętym. A może spróbować otworzyć nowy?
 
Napisała któraś do administratora forum? Może Mujer musi to zrobić, bo ona zakładała tamten wątek? Dobra ja napiszę i zobaczymy jaka bedzie odp.

Natalia tak juz jest że jedne dzieci są super spokojne a inne drą się ile wlezie. Ja przerabiam teraz spokojny model (choć miewa gorsze chwile), a syn był z tych rozdartych (to chyba słabe określenie).
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie nie było.

Sylwcia my tez byliśmy na sesji w 14 dobie. Malutka spała tylko przez godzinę. Tez miałam do siebie żal ze ja męczyłam a ona tak płakała. I jak sie obudziła to musieliśmy sesje zakończyć. Tylko wybraliśmy kiepskiego fotografa bo przez godzinę zrobiła nam 27 zdjec gdzie 15 to była jedna stylizacja i wszystkie zdjęcia prawie identyczne..


Dziewczyny moja malutka strasznie pręży sie podczas jedzenia. Mam wrażenie ze boli ja brzuszek. Podajecie swoim dzieciaczkom cos na ból brzuszka? Polozna kazała nam dawać espumisan ale nie widze po nim poprawy..


A i ja tez nie moge nic napisać na głównym.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry