reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Witam czerwcowe mamusie. Jestem lutową mamą 2016 oraz czerwcową 2011 ;)
Mam na sprzedaz niemieckie krople sab simplex na kolki. Nam sie na szczescie nie przydaly. Moze ktoras z Was byłaby chętna?
Szczęsliwych i bezbolesnych rozwiązań zycze &&&
 
reklama
Dziś mija tydz od porodu .. Zgubilam 9 kg z 13 kg ale szczerze ? Myślałam ze bedzie łatwiej :) mała większość czasu płacze . Jedyne chwile kiedy nie płacze to kiedy śpi . Nawet jak ja nosze i pokazuje świat to płacze . Moze miałam mylne pojęcie bo większość mowila ze do 3 mies dziecka nie ma .. Ciekawe czy mi sie trafił płaczek czy tak jest a ja miałam błędne myślenie ???
 
reklama
Natalia tule. Mnie czasem tez to wszystko przerasta. Maly nie odlacza sie od piersi. Nie tylko pije. Spi bardzo malo w dzien i w nocy, najczesciej z cyckiem. Jak go odlaczam to ryczy. W srode idziemy do poradni laktacyjnej i moze przejde na mm chociaz nie wiem czy i tak nie bedzie chcial piersi do ciumciania. Oby z czasem bylo latwiej bo wysiadam.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry