reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

syska bo to działa po dłuższym stosowaniu. Ja daję Bobotic ale tudno powiedzieć czy pomaga.. Przy synu nic nie pomagało. Niestety to jest niedojrzałość ukł pokarmowego, trzeba przeczekać ten czas.
 
reklama
Mama_ka A jak często powinnam to podawać przy cztero tygodniowy niemowlaczku?

A podajecie smoki przy kp?



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Czesc dziewczyny. Gratulacje:)Juz wszystkie czerwcowki sa rozpakowane?Ja mialam cc 7czerwca. Maly mial 3450 i 52cm. Przez pierwsze dwa tyg jakby go nie bylo a teraz mam marude,wymuszacza i nocnego marka:( do tego czesto zapominam o oszczedzaniu sie po cc i potem doskwiera mi bol:(Mam nadzieje,ze nie uciekniecie wszxstkie na zamkniety,bo wlasnie teraz kazda z nas bedzie miala duzo pytan,spostrzezen i fajnie bedzie moc sie z kims skonsultowac,poradzic.
 
Pati oj gonisz mój rekord 9 dni po urodziłam Lilo ;) starszą 15 dni po ale tego nikomu nie życzę ;) musi ruszyć już nie długo :)
Emka większość z piszących tutaj to dziewczyny z zamkniętego bo nasz wątek chwilowo nie działa
Lilka mało płacze i w nocy śpi choć trzeci dzień nie daje się odłożyć. Trzeba poczekać dłuższą chwile aż zaśnie pożądnie a i tak się wybudza. Na mnie lub na rękach śpi jak suseł nawet pare godzin. Tylko nie da się tyle siedzieć przy starszej ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
syska te leki można stosować od 28dnia życia, ale w niektórych przypadkach nawet wcześniej. Dawkowanie masz na opakowaniu, nie wiem co kupisz. Ja Bobotic daję 2 razy dziennie - rano i wieczorem, a raz dziennie probiotyk BioGaia.

Emka po prostu wskocz na zamknięty ;)

pati dobrze że jesteś w szpitalu, trzymają rękę na pulsie w razie czego. Ja powiem Ci, że nie ma co przyspieszać i wywoływać przed czasem o ile nic niepokojącego sie nie dzieje. Syna mi pospieszali w 38tc, bo sączyły sie wody i uznali że nie mogą tak długo czekać (co jest bzdurą bo moga tylko trzeba monitorować crp ale im się nie opłaca bo tylko zabierałabym miejsce na porodówce) i oczywiście poród nie postępował bo było za wcześnie. Skończyło się na cc. Zobacz jak dużo na naszym forum jest mam po cc. Jeśli organizm i dziecko nie są gotowe to żadne wywoływanie nic nie da. Czekaj spokojnie na rozwój wydarzeń. To tylko w PL tak się tego terminu porodu trzymają. Poza tym ciesz się, że jeszcze nie urodziłaś. Maluchy fatalnie znoszą te upały :p
 
Judy no właśnie..jak ma sie w domu starszaka to trudno sie rozdwoic. Ja mam 3-latke,lekko nie jest.

Co do problemow brzuszkowych-od ponad tyg podaje malemu espumisan40,10kropli 5razy dziennie. Jutro kupie juz ten mocniejszy. Do tego podaje probiotyk. Ponoc kolki pojawiaja sie najwczesniej u miesieczniakow...teraz to typowe bole, wzdecia niedojrzalych jelitek.
 
Mama_ka mi polecała espumisan Polozna i kazała podawać rano i wieczorem po 8 kropelek. Ale chyba musze przejść sie znowu do pediatry. A probiotyki mi odradzała.

Dziewczyny trzymacie dietę przy kp?



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Syska dlaczego odradzala probiotyk? Dziwne..co lekarz to inne zdanie na ten temat i badz tu madrym. Ja daje vivomixx,ponoc jeden z najlepszych. 3lata temu u corki stosowalam Sab Simplex i Biogaie,pozniej przeszlam na Bobotic. Delicol tez lykala. I teraz i wtedy nie karmie piersia,dzieci sa na mm.
 
reklama
Emka mi Odradzała Polozna ale z jej zdaniem to akurat sie nie liczę bo dziwna jest ta kobieta.

Zostanę przy espumisanie a przy szczepieniach ustalę co podawać u lekarza.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry