reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Natalia jeśli by sie miało sprawdzać to ja bym musiała mieć i chłopca i dziewczynkę zjadłam cały słoik pieczarek w occie a za chwile polowe ptasiego mleczka [emoji1][emoji1]
 
reklama
Lilly Happy chciała jakiś leciutki do 10 kilo. Taki znalazłam pokazac. Mój był nowy wraz z fotelikiem za 1700 i nie był szalenie drogi ale spełniał moje oczekiwania. Miał to co chciałam. U mnie w klimacie skandynawskim jednak ważna była zabudowana gondola. U Happy waga wózka no każdy indywidualnie ma swoje wymagania.
 
Judy rozumiem wymagania, ale nie kumam kupowania takiego sprzętu za taką kasę. Zawsze można znaleźć inne wyjście żeby nie dźwigać wózka, ale to nie moja kasa. Jedyne co mogę zaproponować to sprawdzenie czy nie taniej kupić używany, nawet za granicą.
 
Lilla my ja kupuje bo wole mniej kupić innych rzeczy ale wózek i fotelik dobry. Ja tez będę sporo sama jeździć autobusem itp wiem muszę mieć dobry , skrętny i lekki . Jak dla mnie jest różnica w tych tańszych. Gorsze plastiki itp ale to indywidualna sprawa
 
Lilla My napewno nie jest taniej za granica . Ja mieszkam w Szwecji i cena ta sama . To tak jak z torebkami Michaela Korsa.. Ceny identyczne w Polsce i Tutaj. Te firmy Maja ujednolicone ceny.
 
Nikt nie powiedział że Happy tylke chce wydać to ja akurat w tej wadze taki drogi znalazłam ;)
A swoją drogą to kto bogatemu zabroni ;) każdy wyda ile chce. Ja to może nie tyle sknera jestem co zbieram na większy cel i oszczędzam ;)
 
reklama
Natalia tak jak napisałam chodzi mi o używane wózki. I w Holandii można w b. dobrym stanie kupić za 300€ z dodatkami(p-deszcz, śpiwór, parasolka). Nie sprawdzałam olx. Dostaniesz Bugaboo do 1500zl w takim stanie?
Poza tym (jak w poprzednim poście) to nie moja kasa, ale na forum mogę wyrazić swoją opinię. Od tego jest forum :)
 
Do góry