reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Ja przytyłam już też ze 4kg i już widać brzuszek.
Szalalam dzisiaj w kuchni i upieklam dwa chleba a teraz jabłecznik siedzi w piecu.
Zaraz będę obiad jeść bo wcześniej tylko zupę wciągnęłam. Dobranoc
 
reklama
Natalia mi pierwsze tygodnie waga spadła ale nie wiem ile bo dawno jej nie kontrolowałam. obecnie chyba stoi albo trochę wyrosła. ale w pierwszej ciąży na tym etapie miałam już trochę na + tylko startowałam z niższa.
Ja w pierwszej też uważałam A teraz ciągnie mnie na fast food i ostre chipsy. choć owoce też tonami mogę jeść. Nabiał i mięso odrzuciłam

Happy to są gondole do 10 kg ze stelażem?
 
Jeszcze nie dopisałam Natali Dobrowskiej i magdus208 więc prosze o wszystkie dane i reszte dziewczyn tez ;)
pkowalska no wpisałam ci ;D
chce zobaczyć też tą waszą teorie o tym, że dziewczynki rodzą się przed terminem a chłopcy częściej po ;p zobaczymy więc na koniec ;p
 
A skąd się wzięła ta teoria? Ja urodziłam synka 2 tyg przed terminem, a leżałam na sali z dziewczyną, która urodziła córkę 2 tyg po terminie i miała wywoływany poród. Chyba nie ma w tej kwestii reguły. Z resztą w przypadku ciąży i porodu chyba nie ma żadnych reguł ;-)
 
Ja też dziewczynka , dwa tygodnie po terminie i wywoływanie ;) to raczej reguła wymyślona przez ludzi i nie ma co jej brać zbyt serio. Tak jak chinski kalendarz. Mi wyszło że chłopiec a jest córa ;)
 
Fiolka o ile dobrze zrozumialam to calosc ok. 9 kg. Jestem drobna i na 100% nie poradze sobie z wozkiem ok.15 kg + dziecko. Wazne jest tez zeby wozek pasowal do starych tramwajow ktore tu w Wiedniu jezdza, zeby latwo sie skladal i zeby mial adapter do Maxi Cosi.
 
Kaana jakie dane bo pojechalam tylko na zakupy a juz sie zgubilam :) tak samo jestem ciekawa czy sprawdza sie Ze slodkie to na dziewczynke a kwasne Na chłopca :) ja naprawdę lubiłam ciasta, zreszta u mnie w domu zawsze blacha ciasta była :) a teraz kwaśne pomarańcze i mandarynki ;)
 
reklama
Do góry